Magda Gessler złamała prawo. Nie zgadniesz, co przemyciła w samolocie. Zrobiła to dla męża

2021-06-11 14:47
Magda Gessler złamała prawo
Autor: Akpa/shuttersock

Życie Magdy Gesser (68 l.) to gotowy scenariusz na komedię romantyczną, ale też na... kryminał. Po wielu latach wyszło na jaw, że gwiazda "Kuchennych Rewolucji" złamała prawo. Tak bardzo kochała pierwszego męża Volkharta Müllera (+45 l.), że nielegalnie przewiozła jego prochy. - Zapakowałam urnę do torebki i przyleciałam z nią w ten sposób samolotem - wyznała ulubiona kucharka Polaków. Czy Magda Gessler poniosła konsekwencje prawne? Będziecie w szoku.

Magda Gessler miała bardzo kolorowe życie. Jako nastolatka zamieszkała z rodzicami w Hiszpanii. Skończyła liceum i studia malarskie w Madrycie. Tam też zakochała się w niemieckim korespondencie prasowym Volkharcie Müllerze, dokumentował upadek reżimu hiszpańskiego dyktatora Francisco Franco. Zaszła w ciążę i wkrótce została jego żoną. Niestety, mężczyzna, któremu w 1983 r. urodziła Tadeusza (38 l.), w 1987 r. zmarł na raka. Zrozpaczona Magda została sama z malutkim synem i złamanym sercem. Postanowiła więc wrócić do Polski, jednak zanim to zrobiła, zdecydowała, że prochy ukochanego przewiezie do ukochanego przez nich zakątku świata. Zrobiła to jednak bezprawnie. Na szczęście nikt się nie zorientował. Magda uniknęła prawnych konsekwencji.

- Prochy męża postanowiłam przetransportować do Hiszpanii. Zrobiłam to wbrew wszelkim przepisom sanitarnym, w najbardziej prozaiczny sposób - zapakowałam urnę do torebki i przyleciałam z nią w ten sposób samolotem. W terminalu w jednej ręce trzymałam pięcioletniego syna, a w drugiej prochy męża - wyznała Gessler.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" o swoich życiowych doświadczeniach opisała w swojej książce biograficznej, która niebawem trafi do sprzedaży. Gessler zapewnia, że bardzo w niej się otworzyła.

- Opowiedziałam o tym w bardzo intymny sposób. Niektóre historie poruszą czytelników do łez, bo dla mnie samej powrót do tych najtrudniejszych momentów był niezwykle bolesny i poruszający – wyznała w rozmowie z "Na żywo". 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler sprzeda swoje życie za ogromne pieniądze. Zaskakujące zdjęcia

Ewa Minge wbiła sobie w twarz 46 igieł. Mocne nagranie z zabiegu | Gwiazdy bez maski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE