Partner Przybylskiej znów zostanie ojcem! Padają słowa o szantażu

2019-11-07 8:58 rr
Jarosław Bieniuk
Autor: Instagram / jaretpalmer / PrtSc Jarosław Bieniuk

Partner Ani Przybylskiej (+35 l.) wkrótce po raz czwarty zostanie ojcem. Dziecka spodziewa się bowiem była partnerka Jarosława Bieniuka (40 l.) - Martyna Gliwińska (29 l.). Kobieta na łamach jednej z gazet ujawniła, że mężczyzna zniknął z jej życia i jest szantażowany.

Jarosław Bieniuk za 3 miesiące ponownie zostanie ojcem. Jego była partnerka Martyna Gliwińska jest w 6. miesiącu ciąży. Kobieta w rozmowie z "Na żywo" wyznała, że mężczyzna zniknął z jej życia. - Tak, to prawda. Jestem w ciąży z Jarkiem Bieniukiem. Nie znaczy jednak, że wspólnie będziemy rodzicami, ponieważ Jarek uznał to za problem. Jest teraz szantażowany przez swoją matkę, która, bardzo delikatnie mówiąc, nie wyraziła aprobaty dla mojego stanu - powiedziała Gliwińska w rozmowie z "Na żywo".

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk byli parą od 2015 roku. Trójmiejska projektantka wnętrz pomagała piłkarzowi w opiece nad jego trójką dzieci - Oliwią, Szymonem i Jasiem. W 2018 roku para się rozstała. Do pojednania doszło w kwietniu, kiedy to kobieta publicznie stanęła w obronie byłego ukochanego. Między parą ponownie zaiskrzyło i jeszcze w sierpniu byli widywani razem na plaży.

Jak twierdzi "Na żywo", piłkarz zerwał kontakt z Gliwińską, kiedy jego mama dowiedziała się, że ponownie zostanie on ojcem. - Jarek postanowił nie interesować się nawet tym, jak ja się  czuję i nie ma ze mną kontaktu. Po takim zachowaniu nie spodziewam się wiele, więc jestem przygotowana na samotne rodzicielstwo i mimo wszystko cieszę się, że zostanę mamą - mówiła w rozmowie z tygodnikiem Martyna Gliwińska.

ZOBACZ TEŻ: Bieniuk KOMENTUJE doniesienia o ciąży. Gliwińska się zdziwi

Wyświetl ten post na Instagramie.
________ #polishautumn #nofilterneeded 🍂🍁 Post udostępniony przez martyna gliwińska ® (@martyna.gliwinska)