Paula Tumala dmucha na zimne... Znalazła sprawdzony sposób jak chronić się przed wirusami!

2021-03-03 22:55
Paula Tumala została sama z bliźniaczkami
Autor: instagram Paula Tumala została sama z bliźniaczkami

Paula Tumala jest mamą dwóch uroczych córeczek Nadii i Anastazji. Modelka dba o siebie i swoją rodzinę najlepiej jak potrafi. Stara się chronić dziewczynki przed wszelkimi infekcjami, a przede wszystkim przed groźnymi wirusami, a jak wiadomo słowo "wirus" za sprawą koronawirusa od roku spędza nam sen z powiek. Gwiazda ostatnio pochwaliła się sposobem, jakim stara się nie dać wirusom.

Paula Tumala to kobieta odpowiedzialna za siebie i rodzinę. Jak wiadomo, w domu, gdzie są dzieci łatwo o wszelkie infekcje, dlatego gwiazda stara się trzymać rękę na pulsie, żeby nie dać się żadnym choróbskom. Jak wiadomo wszyscy żyjemy w lęku z obawy przed zachorowaniem na koronawirusa. Tak naprawdę większość z nas zachowuje się, jakby poza koronawirusem inne wirusy już nie istniały, bo najgroźniejszym przeciwnikiem dla naszego zdrowia i życia jest właśnie chińska zaraza. Tymczasem niebezpieczeństwa w postaci różnych wirusów, które  zaczęliśmy nieco bagatelizować czai się niemal za każdym rogiem. Tumala podzieliła się z fanami na InstaStories nowymi medykamentami, które utrudniają wszystkim wirusom dostanie się do organizmu. 

- Pandemia nauczyła mnie jak niezwykle ważne jest zdrowie. Chorujemy i my i nasze dzieci. Człowiek się sypie jak bombki w Czeczeni, ale znalazłam sposób na profilaktykę w dobie koronawirusa. Trafiłam na dwa bardzo preparaty do nosa i do jamy ustnej. Ich zadaniem jest po ich rozpyleniu w jamie ustnej lub w nosie wytworzenie bariery ochronnej, która nie pozwala wirusowi przyczepić się do błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Po ich zastosowaniu odczuwam naprawdę niesamowitą ulgę. Pomaga nawet przy problemach z zatokami i zapewniam, że dziele się jego właściwościami z troski o Was. Nie mam żadnego kodu rabatowego. Po prostu, życzę wszystkim zdrowia - opowiadała Paula na swoim Instagramie.

Piękna modelka musi ostatnimi czasy musi radzić sobie ze wszystkimi problemami sama. Córeczki, które są wcześniakami często łapią różne infekcje. Gwiazda bardzo się stara robić wszystko, by nie narażać dziewczynek na niebezpieczeństwa. Choć czasem bywa zmęczona, to dzieci są jej największym szczęściem. Po cichu też liczy, że jak trochę podrosną znów pokaże swoja kobiecość w pełnej krasie, a tymczasem porzuciła eleganckie kreacje i do swoich obserwatorów przemawia najczęściej w wygodnych dresach.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze