Piasek wyznał, że jest gejem. Wcześniej był w związku z Mirką i miał synów

2021-05-09 12:40
Andrzej Piaseczny Piasek
Autor: AKPA Andrzej Piaseczny Piasek

Andrzej Piaseczny w wieku 50 lat wyznał, że jest gejem, ale kiedyś miał partnerkę i wychowywał z nią dzieci. Co się stało z Mirką i jej synami, którzy w latach 90 byli oczkiem w głowie artysty? Muzyk żalił się swego czasu, że media traktowały jego partnerkę jako "przykrywkę" przed jego prawdziwą orientacją seksualną. Czy faktycznie tak było?

Andrzej Piaseczny zwrócił na siebie oczy całej Polski zaraz po tym, jak w wywiadzie dla Radia Zet otwarcie przyznał, że jest gejem. Choć o jego orientacji plotkowano od dawna, dopiero teraz zrobił coming out. 

Jak oświadczył światu, że jest homoseksualny? ZOBACZ TUTAJ. 

Piasek miał przykrywkę? 

O tym, z kim sypia Andrzej Piaseczny plotkowano od dawna. Już w latach 90 na tapecie był jego związek ze starszą od niego Mirką. Ta znajomość dla wielu była zagadką. Starsza kobieta i jej dwóch synów byli na pierwszym miejscu w sercu artysty. Choć już wtedy spekulowano nad tym, czy to aby nie tylko "przykrywka", co bardzo muzyka bolało. 

"Ludziom nie mieściła się w głowie prosta prawda, że ktoś taki jak ja może żyć w związku ze starszą od siebie kobietą i w dodatku wychowywać z nią dzieci. Szukali jakiegoś klucza do tej zagadki. Pojawiły się nawet stwierdzenia, że Mirka to tylko przykrywka" - powiedział kiedyś w rozmowie z portale Onek

Andrzej Piaseczny ujawnił, że jest gejem
Autor: okładka "Viva" Andrzej Piaseczny ujawnił, że jest gejem

Było poważnie

Muzyk zapewniał wielokrotnie, że Mirka jest jego miłością, a jej dzieci traktował jak swoje własne. Dowodem była choćby wspólna okładka "Gali" oraz wyznania Piasecznego w kolorowych magazynach.

-Ależ ja mam rodzinę. Mimo że nie mieszkamy już dzisiaj wszyscy razem. Los sprawił, że bardzo wcześnie wychowywałem dwóch ludzi, o których do dzisiaj mówię, że są moimi synami. Mam nadzieję, że oni przyniosą mi niedługo wnuki- powiedział wówczas w dwutygodniku. 

Andrzej Piaseczny nigdy więcej nie mówił o swoich związkach. Nie wiadomo więc, kto zajął jego miejsce w sercu po tym, jak wyprowadziła się z niego wspomniana Mirka. Plotkowano o jego bliskiej relacji z Michałem Pirógiem, ale muzyk nigdy nie odniósł się do pogłosek. Dopiero niedawno w programie "Uwaga TVN" zdecydował się na szczerze wyznanie. Piasek znów jest zakochany! 

"Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się, że dzisiaj jestem w tym miejscu i z tą osobą. W innym momencie, w innym miejscu z inną osobą. Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą. Jeśli kiedykolwiek będę chciał wychodzić z nią do świata - czego nie wykluczam, bo ja sam, patrząc na siebie, wiem jak się zmieniam przez lata, wiem, jak jestem coraz bardziej spokojny i rozsądny, i otwarty - nie chcę mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością. To wcale nie znaczy, że ja się czegoś boję" - powiedział w telewizji. 

CZYTAJ: Andrzej Piaseczny po coming oucie: "Zaczynam odczuwać jakąś presję".

Andrzej Piaseczny w szpitalu. Podłączony do aparatury.
bilbo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze