Pomagają innym, choć sami niewiele mają. Nie wiedzą, co szykuje dla nich Dorota Szelągowska!

2021-04-18 11:13
Dobrem za dobro. Totalne remonty Szelągowskiej
Autor: Materiały prasowe

Przez lata nieśli pomoc innym, zapominając o sobie. Teraz czas, by dobro, którym się dotąd dzielili, wróciło do nich ze zdwojoną siłą, a zadba o to Dorota Szelągowska.

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową

Najsłynniejsza polska projektanta już po raz drugi wyruszy w Polskę razem z ekipą programu "Totalne remonty Szelągowskiej", by już po raz drugi rozpocząć swoją niezwykłą misję.W każdym odcinku spotka się z wyjątkowymi osobami, które od lat niosą pomoc i wsparcie bliskim, przyjaciołom, lokalnym społecznościom a czasem także obcym ludziom, choć sami często niewiele mają. Teraz ci, którzy doświadczyli dobrego serca bohaterów programu, chcą się im odwdzięczyć, a pomoże im w tym Dorota Szelągowska.

Architekta wnętrz w zaledwie kilka dni stworzy dla nich nowy dom, w kilka dni zmieni je nie do poznania. Dzięki remontowi pod okiem mistrzyni designu mieszkania, często w opłakanym stanie, zyskają zupełnie nowy wygląd, stając się jednocześnie dla ich właścicieli formą podziękowania za wszystko, co dotąd robili dla innych. Pierwszym przystankiem prowadzącej będzie Gdańsk, gdzie mieszka Ania, która od lat z oddaniem niesie pomoc osieroconym dzieciom.

Emisja w TV:

Totalne remonty Szelągowskiej

poniedziałek 21.30 TVN

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze