Popularny DJ znów został ojcem. Matka to wokalistka zespołu "ŁZY"

2020-10-12 10:52
Popularny DJ znów został ojcem. Matka to wokalistka zespołu ŁZY
Autor: Instagram

Gromee i Sara Chmiel z zespołu "Łzy" po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Helenka. Dwa lata temu urodził się ich syn Franciszek. Ojciec i synek szykują się do powitania dziewczynki w ich domu. Sławny DJ i piosenkarka cenią w swoim życiu rodzinę, a także muzykę, której będą uczyć swoje dzieci od najmłodszych lat.

Popularny DJ Gromee (Andrzej Gromala) reprezentował Polskę w Konkursu Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Związał się z Sarą Chmiel, nową wokalistką zespołu "Łzy". Para wzięła ślub 7 kwietnia 2018 roku. Ich syn Franciszek przyszedł na świat pół roku później. Muzyk nie krył wzruszenia po narodzinach swojego pierworodnego: - Dziś jesteś mały jak muszelka. Kiedyś będziesz miał spodnie na szelkach. Pamiętaj że jedno nie zmieni się nigdy. Zostanie na zawsze. Ja, Mama i Ty.

11.10.2020, na świat przyszła Helenka, córeczka pary artystów. Dj znów został dumnym tatą. Franek czeka z tatą na młodszą siostrę w domu. Sara Chmiel musi zostać z małą jeszcze kilka dni w szpitalu: - Czujemy się wspaniale i mamy nadzieje, że niedługo całe i zdrowe wrócimy do domu. W ich życiu nie zabraknie muzyki. Rodzice z talentem przekażą zamiłowanie swoim dzieciom. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
🤰#mommy #momtobe #pregnant #waitingforbaby Post udostępniony przez Sara Chmiel (@sarachmiel)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE