QUIZ. Fryzury polskich gwiazd. Rozpoznasz je po włosach?

2021-04-15 11:00 Wiktoria Policha
QUIZ. Fryzury polskich gwiazd. Rozpoznasz je po włosach?
Autor: AKPA QUIZ. Fryzury polskich gwiazd. Rozpoznasz je po włosach?

Rozpoznasz te gwiazdy po włosach? Spójrz na zdjęcia i spróbuj odgadnąć, kto na nim jest. Aktorki, piosenkarki, prezenterki, a może znane pisarki? Fryzura potrafi powiedzieć wiele o człowieku, a zwłaszcza, gdy jest się wielką gwiazdą. Klasa i szyk, a może szaleństwo? To często znaki rozpoznawcze. Sprawdź swoją wiedzę z dziedziny show biznesu i przekonaj się, na ile znasz fryzury polskich celebrytów! Do dzieła!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Ten dotyczy fryzur polskich gwiazd. Zakryte twarze to utrudnienie dla rozwiązującego. Sprawdź się!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze