Radosław Majdan na nowym zdjęciu z synkami. Fani wytknęli mu niestosowną rzecz

2020-07-03 22:16 KSZ
Radosław Majdan i Henio
Autor: Instagram Radosław Majdan i Henio

Mający zaledwie miesiąc, Henio Majdan jest oczkiem w głowie rodziców. Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.), jak i Radosław Majdan (48 l.) czerpią radość z każdej spędzonej z nim chwili. Przy okazji publikują w mediach społecznościowych mnóstwo zdjęć maleństwa. Dla Radosława to nowa rola. Henio jest jego pierwszym dzieckiem, choć były piłkarz jest przyszywanym ojcem dla Stasia (14 l.) i Tadzia (10 l.). Co tak wzburzyło fanów, gdy Radek opublikował zdjęcie z synami?

Podwójna Gorąca 20 Radia ESKA - notowanie 147! #2xGoraca20 - lista hitów ESKI 03.07.2020

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Henryk Majdan urodził się 10 czerwca tego roku. Był długo wyczekiwanym dzieckiem Małgorzaty i Radosława. Perfekcyjna pani domu miała już synów z małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Owocem ich związku jest Stanisław oraz Tadeusz. Obaj chłopcy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Jednak dla Radosława Majdana narodziny Henia były czymś innym. To jego pierwsze dziecko i choć ma bardzo dobre relacje z synami Małgorzaty z pierwszego małżeństwa, to narodziny pierworodnego są czymś szczególnym. Majdan musi odnaleźć się w nowej roli. 

Rozenek pokazała synka w trakcie intymnej czynności! Jeszcze się uśmiecha [FOTO]

Profile instagramowe tej pary pękają w szwach od zdjęć ich synka. Świeżo upieczeni rodzice dzielą się niemal każdą chwilą spędzoną u boku maleństwa. Sama Małgorzata przyznała, że Henio jest cudownym i najpiękniejszym dzieckiem. Dodała, że nie może się powstrzymać od dodawania kolejnych zdjęć, bo synek jest przesłodki. Nie da się ukryć, że trudno oderwać wzrok od tego chłopczyka. Dumny tata opublikował zdjęcie, na którym trzyma malca w ramionach. Obok nich znajduje się pies! To jeden z pupili gwiazdorskiego małżeństwa. Były piłkarz tak podpisał fotografię: - Piękne popołudnie z moimi ,,Synkami”😜 Henryk jak zawsze bardzo grzeczny i kochany. Szybko pojawiły się komentarze pod zdjęciem, a niektóre z nich brzmiały tak:

- Z moimi ,,Synkami’’ ? To brakuje na tym zdjeciu Tadeusza i Stanisława chyba Panie Radosławie...

- Tadeusz i Stanisław poszedł w odstawkę pies ważniejszy. Przykre.

W rzeczywistości rodzice Henia nie zapomnieli o dwóch starszych synach. Stanisław i Tadeusz pokochali swojego przyrodniego braciszka. Małgorzata otoczona jest przez samych czułych mężczyzn. Zobaczcie sami na zdjęciach poniżej. 

Jaki będzie syn Rozenek i Majdana? Zostanie prawnikiem? WRÓŻBITA MACIEJ UJAWNIA

 

Najnowsze