Rolnik szuka żony 7. Fatalny stan Józefa. Niepokojące wieści i wzburzenie Manowskiej [RELACJA]

2020-11-29 22:14 ksz
Rolnik szuka żony 7. Rewizyty
Autor: Facebook

Rolnicy pojawili się w domach swoich wybranek. Po ostatnich sensacyjnych wydarzeniach ciężko się pozbierać. Dawid został z niczym, nie pomógł płacz odrzuconego rolnika - wszystkie trzy kandydatki opuściły jego gospodarstwo. Podobna sytuacja spotkała Józefa, który jest w fatalnym stanie. Paweł jest całkowicie pewny swojego wyboru. Maciek musi nad sobą popracować, a Magdalena zaskoczyła wszystkich! Na horyzoncie pojawił się dodatkowy uczestnik!

Obecna sytuacja uczestników 7. edycji "Rolnik szuka żony" wygląda tak, że dwoje zostało z wybrankami, a rolniczka Magda umówiła się na randkę z kimś zupełnie innym! Paweł Bodzianny zdecydował, że chce dalej kontynuować program z Martą Paszkin, która samotnie wychowuje 6-letnią córkę. Rolnik Maciej wybrał Ilonę, z którą udał się na czuły spacer. Józek i Dawid są zrozpaczeni. Starszy rolnik zdążył się już przyzwyczaić do obecności swoich dam. Dawid został brutalnie odrzucony. W grze niespodziewanie pojawił się kolejny uczestnik. Poznajcie szczegóły odcinka, który relacjonowaliśmy specjalnie dla Was.

Rolnik szuka żony 7. Magda już umówiła się na randkę? [WIDEO]

22:00 Paweł oszalał z miłości. Czeka aż wyłączą kamery i będzie mógł objąć Martę. Aż miło popatrzeć na rodzące się uczucie. Na razie to jedyna tak zdecydowana para. Maciek i Ilona mają spore szanse na związek, ale przed nimi jeszcze wiele spotkań i rozmów. Rolnik obiecuje, że poświęci więcej czasu dziewczynie, ale musi dokończyć pracę przy czereśniach. 

21:50 Ilona porwała Maćka do kina. Bilet zrobiła sama! Obsada: Ilona i Maciej. Rolnik czekał na prawdziwy film, a nic się nie pojawiło na ekranie. Ilona wymyśliła, że to miała być metafora, a scenariusz napisze ich życie. Józef jest w fatalnej kondycji psychicznej. Sam lepi pierogi i wspomina Apolonię. Stan rolnika niepokoi. Załamał się bardziej niż Dawid. Stwierdził, że tylko Apolonia miała u niego szansę, a to zmarnowała. Miała figurę, która mu się podobała i miłe usposobienie. 

21:45 Dawid stracił wiarę w siebie. Myśli, że dziewczyny będą go teraz unikać i traktować jak brutala. Manowska pocieszyła rolnika. Recepta jest jedna: musi najpierw zaakceptować samego siebie. Ilona zrobiła Maćkowi niespodziankę i pokazała mu swoje instrumenty! 

21:39 Maciek chyba się nie spodziewał takiego obrotu sprawy. Rodzina Ilony wzięła go w obroty. Postawili rolnika w ogniu pytań. Maciek był zestresowany, ale wybrnął i ostatecznie zrobił dobre wrażenie. Niestety musi się bardziej przyłożyć i poświęcić więcej czasu Ilonce. 

21:30 Józef w dołku. Czuł coś do Grażyny, ale nic z tego nie wyszło. Stwierdził, że może to z nim jest coś nie tak. Tymczasem u Pawła i Marty sielanka. Same plusy widzę - ogłosił Paweł. Nagle przyszedł tata dziewczyny. Był zadowolony, że córka spotkała takiego mężczyznę. Manowska poznała prawdę o Dawidzie. Rolnik musiał się tłumaczyć ze swoich decyzji. Miał dobre intencje, ale jego zachowanie sprawiło, że wszystkie kandydatki poczuły się dotknięte i go zostawiły. 

21:25 Dawid cały czas ubolewa nad tym, że stracił wszystkie kandydatki. Śpi w ich pokoju i nie może patrzeć na puste łóżko. Manowska próbuje wyjaśnić sytuację. Ilona - kandydatka Maćka niepokoi się, że relacja z rolnikiem jakoś dziwnie zwolniła. Może wizyta w jej domu coś zmieni. 

21:15 Paweł jedzie do Marty w odwiedziny. Od czasu opuszczenia gospodarstwa przez kandydatkę, rozmawiali codziennie za pomocą telefonu i komunikatora internetowego. Oboje przyznali, że za sobą tęsknili! Mogę od niego chłonąć spokój, mogę od niego to czerpać - przyznała Marta. Paweł zachwalał jej charakter i urodę. Kupił jej ogromny bukiet kwiatów. Rolniczka Magdalena wróciła do listów. Może kogoś pominęła. Ktoś się pojawił! Umówiła się na randkę. Ma na imię Kuba i ma 28 lat. Pochodzi z gospodarstwa i ma dziecko. Magda jest gotowa nawet na przeprowadzkę! Okazało się, że Kuba miał trafić do programu, ale ostatecznie nie mógł się pojawić. Magda przyznała, że pojawiły się motylki! Rodzice rolniczki już go poznali. Wszyscy są szczęśliwi. 

Za tydzień kolejne randki. Możemy szykować się na czułe pocałunki. Zapraszamy na relację z odcinka w przyszłą niedzielę. 

Najnowsze