Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian wezmą ślub? Posypały się gratulacje

2019-12-16 10:10 rr
Ilona i Adrian z Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" planują ślub? Pod nowym zdjęciem kandydatki posypały się gratulacje i liczne komplementy. Głos zabrał także rolnik. Jego komentarz nie był jednoznaczny.

Ilona i Adrian od kilku miesięcy są w związku. Para poznała się na planie 6. sezonu "Rolnik szuka żony" i choć początkowo niewielu dawało im szansę, oni udowodnili, że prawdziwa miłość pokona wszelkie trudności. Niedawno na profilu instagramowym kobiety pojawiło się zdjęcie z rodzicami jej wybranka. - Nie tylko my byliśmy zawstydzeni przy pierwszym spotkaniu 😊 @adrianberkowicz. Pozdrowienia dla 'Pani Mamy i Pana Taty' 💙😘😘 - podpisała fotografię Ilona. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci gratulowali jej podjęcia decyzji o udziale w programie i dopytywali, kiedy para się zaręczy.

- Dlatego tym bardziej Wam gratuluję i brawa za tak odważny krok zgłoszenia się do programu. Najważniejsze że się udało 😍

- Teraz na pewno rodzice są zadowoleni że wam się udało ❤️

- Jedna z piękniejszych "rolnikowych" par, wspaniali, wrażliwi oboje, niech szczęście Wam sprzyja ❤️

- W święta zaręczyny? - pisali internauci.

Ostatni komentarz poruszył Adriana. Mężczyzna postanowił ironicznie odpowiedzieć: - Planuje Pani zmiany w swoim życiu? Gratuluję.

Zobaczcie zdjęcie!

Najnowsze