Roztańczony Narodowy 2019 pełen gwiazd. To będzie gorące zakończenie lata!

2019-09-21 15:31 AHN
Zenek Martyniuk
Autor: Łukasz Gągulski/Super Express Zenek Martyniuk

Nim jesień rozpocznie się na dobre, czeka nas ostatni weekend kalendarzowego lata. Gwiazdy podczas koncertu „Roztańczony Narodowy” dołożą starań, by było naprawdę gorąco! Kto zagra w tym roku?

Huczne pożegnanie lata na Stadionie Narodowym w Warszawie z udziałem największych gwiazd muzyki tanecznej to już tradycja. Po raz pierwszy jednak po raz pierwszy na scenie zabrzmią wyłącznie polskie hity. W sobotni wieczór zabawę rozkręci plejada polskich artystów reprezentujących wyjątkowo różnorodny repertuar – od folku i popu po disco. Łączy ich jedno – ich przeboje to od lat sprawdzona recepta na niezapomnianą imprezę.

W tegorocznej edycji wydarzenia wezmą udział m. in. : Golec uOrkiestra, Cleo, Dawid Kwiatkowski, Michał Wiśniewski, oraz największe gwiazdy sceny disco-polo: Sławomir, Marcin Miller z zespołem Boys, Zenek Martyniuk i Akcent, Weekend. Roztańczona 60-tysięczna publiczność będzie się także bawić to utworów takich wykonawców, jak Top Girls, Miły Pan, Extazy, Mig, Gromee, Łobuzy, Daj to Głośniej, Exaited, Brave, After Party, Long & Junior, Defis, Camasutra i News.

Emisja w TV:
Roztańczony Narodowy 2019
sobota 20.05 TVP 2

Najnowsze