Serial 19+. Kiedy premiera nowej kontrowersyjnej produkcji TVN? Mamy zwiastun [WIDEO]

2016-11-04 11:33 i.d|lus
19+
Autor: Agencja TVN/x-news

Serial 19+ to nowa propozycja stacji TVN na jesień. O czym będzie opowiadał ten serial i kim są jego bohaterowie? Kiedy pierwszy odcinek serialu 19+? W nowej produkcji TVN nie zabraknie kontrowersji. Jakich? Przekonajcie się sami, oglądając zwiastun 19+

19+ to nowy serial TVN, który zobaczymy na antenie już jesienią. Zastąpi on "Ukrytą prawdę". Kim są jego bohaterowie? Serial przedstawia perypetie młodych ludzi wchodzących w dorosłość. Akcja toczy się między innymi wokół przygód Melanii i jej koleżanek. Nie wszystkie jednak wiodą bezstresowe młodzieńcze życie. - W serialu jestem mamą, żoną, studiuję i pracuję. Jestem bardzo odpowiedzialna - mówi aktorka, wcielająca się w rolę Żanety.

19+ jest serialem paradokumentalnym, realizowanym w nowoczesnej, oryginalnej formule. Sceny przedstawiające perypetie bohaterów przeplatane są komentarzami pojawiającymi się na videoblogu Melanii. W ten sposób produkcja bardzo naturalnie i realistycznie pokazuje świat młodych ludzi.

- U mnie nie jest za kolorowo. Moja postać jest bardzo grzeczna, ale jak każda nastolatka przechodzi bunt i to w hardcorowym wydaniu - dodaje aktorka, wcielająca się w rolę Pauliny.

Od poniedziałku do piątku będziemy mogli obserwować przygody dziewczyn. Oczywiście, w produkcji nie zabraknie problemów z mężczyznami, pierwszych rozczarowań miłosnych i poważnych decyzji.

Gdzie oglądać nowy serial TVN 19+? Pierwszy odcinek serialu zapowiedziano na 7 listopada 2016 roku. Serial będzie emitowany w stacji TVN od poniedziałku do piątku o godzinie 16:30.

ZOBACZ: 19+. O czym jest nowy serial w TVN - ZWIASTUN

Najnowsze