Ślub od pierwszego wejrzenia: Gotowi do NOWEJ ROLI. Długo na to czekali

2020-10-26 15:44 ksz
Ślub od pierwszego wejrzenia: Poważny krok w małżeństwie. Odnajdą się w NOWEJ ROLI?
Autor: Instagram

Agnieszka i Wojtek z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na kolejny poważny krok w swoim małżeństwie. Szybko ze sobą zamieszkali i zostali wspierającą się rodziną, a teraz czeka ich kolejna rewolucja! Para doczekała się swojego biznesu. Będą zajmować się tlenoterapią. Agnieszka i Wojtek poświęcili się całkowicie nowej pracy. Zobaczcie ich gabinet!

Agnieszka i Wojtek zostali małżeństwem w specjalnych okolicznościach. Wzięli udział w eksperymencie, który rozpoczął się od ceremonii ślubnej. To bohaterowie czwartej edycji programu TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Agnieszka i Wojtek od początku starali się zachowywać, jak na małżeństwo przystało. Szybko ze sobą zamieszkali, a w planach mają nawet ślub kościelny. Bohaterowie programu znaleźli sobie miejsce w mediach społecznościowych i rozpoczęli współpracę z różnymi firmami.  Teraz zdecydowali się na kolejny poważny krok w małżeństwie i nie chodzi wcale o dziecko, a o wspólny biznes! 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Gotowi do NOWEJ ROLI. Długo na to czekali

Agnieszka i Wojtek otworzyli gabinet tlenoterapii. Młode małżeństwo profesjonalnie podeszło do tematu. Wojtek pochwalił się zdobytymi certyfikatami, aby mieć dowód tego, że odbył specjalne szkolenia. Wygląda na to, że w tym biznesie to on przejął stery. Żona okazała mu swoje wsparcie: - No i się udało, kolejny etap rozpoczynamy w swoim życiu. Powiem wam, że we dwójkę o wiele łatwiej podejmuje się różne decyzję. Dziękuję Aguś za wsparcie i pomoc w dążeniu do celu. Agnieszka i Wojtek prowadzą kanał na YouTube pod nazwą: "Życie od pierwszego wejrzenia". Opublikowali filmik, w którym zaprezentowali swój gabinet. Dowiecie się z niego m. in. jak wygląda komora tlenowa, jak Wojtek przygotowuje klientów do zabiegu i wiele innych.