Stockinger nie wyjdzie ze szpitala! Nowe informacje

2020-03-30 14:59
Tomasz Stockinger
Autor: AKPA Tomasz Stockinger

W połowie lutego Tomasz Stockinger (65 l.) nagle trafił do szpitala. Jak udało się dowiedzieć „Super Expressowi”, gwiazdor „Klanu” musiał oddać się w ręce lekarzy po trudnym zapaleniu płuc. Niestety, wciąż jest w szpitalu i prędko z niego nie wyjdzie.

Po raz kolejny okazało się, że zapalenia płuc nie można lekceważyć. Tomasz Stockinger nabawił się takich powikłań, że w połowie lutego trafił do szpitala. Jego stan nie był najlepszy. Świadczy o tym chociażby fakt, że aktor jest w placówce do tej pory. Już wiadomo, że nie wyjdzie z niego przed Wielkanocą. Stockinger przyznał to w rozmowie z tygodnikiem „Twoje Imperium”.

- Dalej przebywam w szpitalu i będę tutaj tak długo, jak tylko będę mógł – powiedział. - Teraz chodzi przede wszystkim o to, żebym był odizolowany od tych wszystkich niebezpieczeństw, które są na ulicy. W szpitalu będę jeszcze ze dwa tygodnie, pod czujnym okiem kardiologów, bo cały czas jestem monitorowany. Sprawdzają mi krew i robią wszystkie badania związane ze stanem pooperacyjnym. Święta Wielkanocne powinienem już jednak spędzić poza szpitalem.

Mimo tych prognoz Tomasz Stockinger przyznał, że nie chce martwić się na zapas, bo nikt nie wie, jak będzie wyglądał świat po pandemii. Powiedział, że „trzeba żyć z dnia na dzień”, bo zamartwianie się nic nie da.

Specjalne namioty przy polskich szpitalach. Do czego służą? Rzeczniczka PCPM wyjaśnia [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE