Sylwia Gliwa: Rejestruje cudze emocje

2021-05-04 3:25 pam
Sylwia Gliwa
Autor: WBF Sylwia Gliwa

Gwiazda serialu „Na Wspólnej” ma niecodzienną pasję. Sylwia Gliwa (43 l.) obserwuje ludzi, rejestrując ich emocje, by później wykorzystać to w pracy nad rolami w filmie czy teatrze. Artystka uwielbia poznawać z życia wzięte historie.

- Jestem powietrzem, bliźnięta to powietrze. Kocham ludzi, ale na moich zasadach, potrzebuję zmian, ale też ludzi których spotykam obdarowuje zmianami. To jest fajne - zawsze odchodzę w poczuciu że coś zmieniłam. Najzabawniej jest wówczas kiedy wchodzę do małego zapyziałego sklepiku w którym świeci pustkami. Po 15 minutach orientuję się że drzwi się nie zamykają. Zawsze w takich momentach mam wewnętrzny chichot. Jestem wolna, jestem szczera, jestem dobra. Spotykam wyjątkowych, wspaniałych ludzi których historie mnie interesują. Jako aktorka kumuluje ich twarze, opowieści, ruchy ciała, gesty. Myślę o ich życiu, historii. Oni się mną zachwycają a ja nie pojmuje dlaczego. Uwielbiam ludzi. Słucham ich, patrzę na nich. Uwielbiam życie. Jest zaskakujące, jest dziełem przypadku i naszych wyborów. Pamiętajcie zawsze z uśmiechem, bo to czy się śmiejemy czy płaczemy to nasz wybór - napisała Sylwia w sieci.

Gwiazda "Na Wspólnej" opala się nago
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze