Sylwia Nowak świętowała urodziny męża. Zrobiła mu nietypowy prezent!

2021-07-29 3:10
Sylwia Nowak
Autor: Archiwum prywatne

Sylwia Nowak od trzech lat jest szczęśliwą mężatką. Niedawno wraz z ukochanym mężem Bartłomiejem świętowała jego urodziny. Przygotowała dla niego aż trzy spektakularne niespodzianki. Zorganizowała dużą imprezę, napisała dla niego piosenkę pt. ”Nieobojętny”, w której dziękuje swojemu ukochanemu za wsparcie, pomoc, miłość. Utwór jest przepiękny i bardzo wzruszający.

Trzeci prezent jest bardzo zaskakujący, ale i oryginalny. Sylwia podarowała mężowi bilet na Marsa! Tak, to prawda. Lot jest zaplanowany na 2026 rok przez Nasa i poleci na czerwoną planetę imię jej ukochanego. Ciekawe co na to Bartłomiej?

Sylwia Nowak i jej parter poznali się w 2017 roku. Na początku nic nie wskazywało, że będzie z tego wielka miłość, ponieważ Sylwia była bardzo oporna na jego starania. Poprzedni związek dał jej mocno w kość i nie planowała wiązać się już z nikim. Jednak upór partnera sprawił, że Sylwia przekonała się, by spróbować stworzyć nowy związek. On poprosił ją o rękę po pół roku znajomości, a sześć miesięcy później stali już na ślubnym kobiercu w uroczym małym, białym kościele przy klasztorze Benedyktynek-Sakramentek przy Rynku Nowego Miasta w Warszawie. Za namową Bartłomieja, który nie chciał hucznego wesela, zrobili przyjęcie dla najbliższej rodziny na 25 osób w Amber Roomie, a następnego dnia polecieli w egzotyczną podróż poślubną zwiedzając Singapur, Bali oraz wyspę Lombok. 

Para jest już trzy lata po ślubie, a piosenkarka w jednym z postów na Instagramie zasugerowała, że poważnie myśli już o macierzyństwie. Niemniej jednak wciąż nagrywa nowe piosenki, a na jesień zobaczymy ją również w serialu „Pierwsza miłość. Wciela się w postać studentki architektury, która nieoczekiwanie spotyka na swojej drodze Michała Domańskiego (postać grana przez Wojciecha Błacha), a ten oferuje jej pomoc w napisaniu pracy zaliczeniowej. Wspólny wieczór kończy się dla nich w zaskakujący, wręcz dramatyczny sposób. Kasia stanie przed moralnym dylematem po otrzymaniu trudnej do odrzucenia propozycji, którą złoży jej Grażyna Weksler (grana przez Grażynę Wolszczak). Przebojowa studentka będzie musiała zdecydować, czy jest gotowa by złamać prawo. 

Singiel "Nieobojętny" to bardziej alternatywne brzmienie z niebanalnym tekstem o miłości. Utwór powstał przy współpracy z artystą i producentem Sedguy. Nad warstwą liryczną Sylwia pracowała z Magdaleną Wójcik. Do singla powstał lyric video nagrany na jednej z bardziej urokliwych plaż Lefkady (Grecja) – Agiofili Beach.

"Nieobojętny” to osobista historia o tym jak miłość i wsparcie bliskiej osoby pomaga przechodzić przez to, co trudne - mówi Sylwia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE