Szok! Fryzjer gwiazd oszpecił Anitę Werner? Dziennikarka TVN jest nie do poznania [GALERIA]

2020-12-02 9:58 wp
Fryzjer gwiazd oszpecił Anitę Werner? Dziennikarka TVN jest nie do poznania
Autor: EAST NEWS Fryzjer gwiazd oszpecił Anitę Werner? Dziennikarka TVN jest nie do poznania

Łukasz Urbański to znany fryzjer gwiazd. Mężczyzna często eksperymentuje z wyglądem wielkich osobowości rodzimego show biznesu. Tym razem zabrał się za Anitę Werner. Będziecie w szoku, jak wygląda. Myślicie, że oszpecił dziennikarkę TVN? Na pewno jest nie do poznania!

Anita Werner to dziennikarka od lat związana z TVN24. Niemal od zawsze prowadzi "Fakty". Oprócz tego jest autorką wielu wywiadów i reportaży. Jej najnowsze dzieło to "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka" (2020, z Michałem Kołodziejczykiem). Mimo licznych osiągnięć w swojej dziedzinie, Werner wciąż wzbudza zaufanie widzów, którzy ją uwielbiają. Dają temu wyraz między innymi pod zdjęciami na jej profilu instagramowym. To właśnie tam Anita Werner pokazuje swoją codzienność. Jedno jest pewne - gwiazda TVN od lat nosi podobną fryzurę. Krótko obcięte włosy i jasny blond to jej znak rozpoznawczy. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak Anita Werner wyglądałaby w zupełnie innej fryzurze?

ZOBACZ: Anita Werner BEZ MAKIJAŻU. Zobacz jak wygląda NAPRAWDĘ

Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański sprawdził, jak prezentowałaby się Anita Werner w różnych odsłonach. Nie uwierzycie, co pokazał na Instagramie. Dziennikarka TVN24 w długich, średnich, a może ciemnych włosach? Wszystko jest możliwe. Efekty swojej wizualizacji zaprezentował na InstaStories. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Zobaczycie też Anitę Werner w różnych fryzurach podczas całej jej kariery. W którym wydaniu podoba wam się najbardziej? Zobaczcie galerię i sami oceńcie!

SPRAWDŹ: Po ustach, nodze lub... PUPIE! Czy rozpoznasz gwiazdę po TEJ części ciała? [QUIZ]

Takimi brykami jeżdżą gwiazdy polskich seriali
Najnowsze