Tak teraz wygląda córka Kasi Kowalskiej. Rok temu cała Polska mówiła o chorobie Oli

2021-05-03 8:15 Piotr Lekszycki
Kasia Kowalska
Autor: Instagram Kasia Kowalska

Kasia Kowalska niedawno przeżywała bardzo ciężkie chwile. Jej córkę - Olę Kowalską - dopadł groźny wirus. Rok temu 24-letnia dziewczyna walczyła o życie w londyńskim szpitalu, a cała Polska mówiła o jej chorobie. Sytuacja była bardzo poważna. Wiele osób myślało, że córka Kasi Kowalskiej zaraziła się koronawirusem, jednak testy tego nie potwierdziły. W końcu Ola - dzięki wysiłkom lekarzy - doszła do siebie. Jej mama właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką. Zobacz, jak wygląda córka Kasi Kowalskiej.

Kasia Kowalska z okazji urodzin córki opublikowała wymowny wpis w mediach społecznościowych. "#happybirthday #loveyou #ola" - napisała piosenkarka, dołączając nieznane zdjęcie z Olą. Ostatnie kilkanaście miesięcy było dla Kasi Kowalskiej i jej córki wyjątkowo trudne. Jeszcze kilka miesięcy po wyjściu ze szpitala Ola borykała się ze skutkami tajemniczej choroby. Po tym, jak przerzedziły jej się włosy, zdecydowała się je znacznie skrócić (CZYTAJ TU). Teraz, patrząc na nowe zdjęcia córki Kasi Kowalskiej, można wywnioskować, że po wirusie nie ma już śladu. 24-latka chyba doszła do siebie. Na jej profilu na Instagramie widać, jak córka Kasi Kowalskiej eksperymentuje z różnymi fryzurami i szokującymi strojami. Widać, że drzemie w niej artystyczna dusza. Nic dziwnego, w końcu nie tylko jej mama jest związana z muzyką. Tata Oli - Kostek Joriadis - to znany trębacz, klawiszowiec i kompozytor. Grał w takich grupach jak Lady Pank, Bajm czy Maanam!

CZYTAJ TEŻ: Edyta Bartosiewicz prawie umarła! Stał się cud. Tak teraz wygląda piosenkarka [Zdjęcia]

ZOBACZ ZDJĘCIA CÓRKI KASI KOWALSKIEJ

Kasia Kowalska i Kostek Yoriadis byli parą w latach 90. Nagrali razem utwór "Jeśli chcesz kochanym być" i się... zakochali. Niestety związek nie wytrzymał próby czasu i niedługo po przyjściu Oli na świat każdy poszedł swoją drogą. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze