Potajemny DRUGI POGRZEB Woźniaka-Staraka?! Jego grób znajduje się w Warszawie!

2020-07-13 12:38 katk
Grób Piotra Woźniaka-Staraka
Autor: AKPA, Facebook/Igor Strojecki

Czyżby rodzina tragicznie zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka wyprawiła mu drugi, potajemny pogrzeb? W sieci pojawiły się zdjęcia grobu Woźniaka-Staraka z warszawskich Starych Powązek! Czy to oznacza, że prochy zmarłego niecały rok temu producenta filmowego zostały przeniesione z Fuledy do Warszawy?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka do tej pory wzbudza wiele kontrowersji. Zrozpaczona rodzina postanowiła pochować producenta filmowego w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Uroczystość odbyła się 30 sierpnia 2019 roku. Według polskiego prawa jest to działanie nielegalne od tamtej pory prowadzone było śledztwo w tej sprawie. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich zainteresowanych, okazuje się, że grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się również w Warszawie na cmentarzu Powązkowskim. Pięknie przystrojony kwiatami i sercem z czerwonych róż od razu zawraca uwagę przechodniów. Czy w takim razie rodzina Piotra Woźniaka-Staraka wyprawiła mu drugi, potajemny pogrzeb na Starych Powązkach? Czy prochy producenta filmowego, w związku z zamieszaniem, zostały przeniesione z Fuledy do Warszawy? Zobacz zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka z warszawskich Powązek.

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Wypadł ze swojej motorówki. Nurkowie odnaleźli ciało 22 sierpnia.

Zobacz: Tajemnica pochówku Woźniaka-Staraka. Co się stało z urną? Nowe fakty

Grób Violetty Villsa. Niezapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze