Tak zmieniła się Mariolka z "Czterdziestolatka". Pochowała męża

2020-02-21 15:45 mos
Tak zmieniła się Mariolka z Czterdziestolatka
Autor: kadr z serialu "Czterdziestolatek" Grażyna Lisiewska. Tak zmieniła się Mariolka z "Czterdziestolatka"

Niedawno media obiegła wieść o śmierci jednego z najsłynniejszych polskich reżyserów. Odszedł zasłużony dla rodzimej kinematografii Jerzy Gruza (+87 l.). Na pogrzebie pojawiła się jego żona, Grażyna Lisiewska (66 l.), która od lat unikała zainteresowania mediów. Zobacz, jak się zmieniła znana z roli Mariolki w serialu "Czterdziestolatek" aktorka na przestrzeni lat.

Trzecią żoną Jerzego Gruzy była Grażyna Lisiewska (66l.), znana z roli laborantki Marioli w serialu "Czterdziestolatek". Aktorka jest najlepszym przykładem na to, że nie trzeba grać głównej roli, aby zostać zapamiętanym przez publiczność na wiele lat. Postać Mariolki z "Czterdziestolatka" była jedną z odważniejszych w polskiej telewizji. Postać została zapamiętana jako wygadana dziewczyna, która nie bała się wyrażać swoich poglądów. Duże usta i mocno zarysowane czarną kredką oczy - tak pamiętają aktorkę do dziś fani kultowego serialu.

ZOBACZ TEŻ: Olejnik, Olbrychski, Torbicka... Znani żegnają reżysera. Pogrzeb Jerzego Gruzy [GALERIA]

Rola Mariolki była pierwszą i ostatnią karierze Grażyny Lisiewskiej. Dlaczego? Po latach Jerzy Gruza powiedział w wywiadzie dla "Playboya": "Bo nie jest aktorką. Trafiła tylko na swoją rolę i na tym koniec. Tak bywa…". Aktorka po "Czterdziestolatku" ukryła się w domowym zaciszu i poświęciła całkowicie wychowaniu syna Pawła. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak słynna Mariolka zmieniła się z biegiem lat.

Pogrzeb Jerzego Gruzy. Reżyser min. „40-latka" spoczął na warszawskich powązkach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze