The Voice Senior: Niewybredne żarty Andrzeja Piasecznego! "Byłem trzeźwy?"

2021-01-16 22:05 dkow
The Voice Senior
Autor: Screenshot Facebook The Voice Senior TVP

Wigoru można im tylko pozazdrościć! Ich historie wzruszają do łez. Za nami kolejny odcinek "The Voice Senior", w którym to seniorzy walczą o swoje muzyczne marzenia. Sprawdź, co wydarzyło się w kolejnym odcinku programu.

Energia, radość, siła - mimo wieku atakują scenę z ogromną mocą. W "The Voice Senior" to najstarsi upomną się o swoje miejsce w muzycznym świecie. Przypomnijmy: aby wziąć udział w programie należy mieć ukończone 60 lat. Poza tym - ogranicza tylko wyobraźnia! A w roli trenerów stały skład: Izabela Trojanowska (65 l.), Alicja Majewska (72 l.), Witold Paszt (67 l.) oraz Andrzej Piaseczny (50 l.). Warto dodać, że przyszłość w programie ostatniego z trenerów wciąż nie jest pewna.

Sprawdź też: Oszałamiające zaręczyny w "The Voice Senior". Piasek oddał zakochanym swoją obrączkę! Widownia oszalała [NAGRANIE]

Na pierwszy ogień - Ewa Olszewska. Na co dzień zajmuje się protetyką. - Muzyka to jest dla mnie wszystko. Jak przestanę śpiewać to już po mnie - wyznała kobieta. To zdecydowanie niebywały wulkan energii! Ewa nie potrafi być spokojna. Kolejna uczestnika to wielkie zaskoczenie! Ponad 80-letnia Czesława Szymaniak zawładnęła scenę programu. Wykonała ludową piosenkę, jednak trenerzy nie docenili jej wokalu.

Ireneusz Nosek miał ogromne marzenia. Jego pasja do muzyki była tak wielka, że chciał napisać do zespołu "Czerwone Gitary", by dali mu możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. Jednak po wielu latach stanął na scenie "The Voice"! Okazało się, że Ireneusz miał zespół, z którym to otrzymał możliwość koncertowania za granicą. - Namawiali mnie, żeby zostać. Ale w domu małe dziecko i żona, to był priorytet - wyznał mężczyzna. Co więcej, Ireneusz grał kiedyś support przed koncertem Piaska! - Byłem trzeźwy? - zapytał wokalista. - Nie wiem, bo nie wiem, czy ja do końca byłem trzeźwy! - zażartował Ireneusz! 

Zobacz tez: Przebojowy występ z OGROMNĄ tragedią w tle. Zobacz, jak ona śpiewa w "The Voice Senior"!

Przyszedł czas na gwiazdę tego odcinka! Andrzej Pawłowski to cygańska dusza! Jego mama pamięta jeszcze czasy, kiedy to Romowie prowadzili wędrowny tryb życia. Zachęciła Martę Manowską do śpiewu!  Tej kobiecie nie można było się oprzeć. Sprawdź, jaka była historia muzycznej drogi Andrzeja.

Zobacz też: Królowa stylu lat 80. Jurorzy "The Voice Senior" wspominają szokujące stylizacje Trojanowskiej [WIDEO]

Janina Potudin ma za sobą karierę! Zajęła miejsce Ireny Jarockiej w Zespole Artystycznym Marynarki Wojennej "Flotylla"! Na scenie "The Voice Senior" wykonała utwór "To były piękne dni" Haliny Kunickiej. Niestety, nie udało jej się przejść do kolejnego etapu programu. Okazało się, że Nina studiowała razem z Izabelą Trojanowską w Studiu przy Teatrze Muzycznym w Gdyni! Wokalistka była wściekła, że nie rozpoznała koleżanki. Kazimierz Górecki to ostatni uczestnik odcinka. Już po pierwszych linijkach odwrócił się Witold Paszt! Jego wykonanie piosenki "New York, New York" Franka Sinatry oczarowało wszystkich trenerów. Tak bardzo, że Witold i Andrzej dołączyli do niego na scenie i ponownie wykonali fragment utworu. Po chwili zebrali się tam wszyscy jurorzy.

Do drużyn dołączyli:

  • Izabela Trojanowska: Wiesław Herliczko,
  • Alicja Majewska: Kazimierz Górecki ,
  • Witold Paszt: Andrzej Pawłowski, Ewa Olszewska,
  • Andrzej Piaseczny: Ireneusz Nosek.
Izabela Trojanowska o swojej biografii i jurorowaniu w The Voice Senior #HOT
Najnowsze