Tylko u nas! Szczegóły NOWEGO SINGLA GÓRNIAK. ZNAMY TYTUŁ I AUTORÓW

2019-08-13 21:31 Adrian Nychnerewicz
Edyta Górniak i Gromee
Autor: mat. prom. Edyta Górniak i Gromee

Na ten moment fani Edyty Górniak czekają z zapartym tchem. Już jutro na scenie Opery Leśnej w Sopocie gwiazda wykona premierowy utwór, który będzie jej najnowszym singlem. Specjalnie dla naszych czytelników i fanów diwy zebraliśmy wszystkie informacje na temat piosenki. Co już o niej wiemy? Całkiem sporo ;-)

Jak już wiadomo, za produkcję utworu odpowiada DJ Gromee, który jest też współautorem muzyki. Piosenka jest w języku polskim, a tekst do niej napisała Ania Dąbrowska, która również odpowiada za kompozycję. Ania pisze świetne teksty nie tylko dla siebie, ale też dla innych artystów takich jak Brodka czy Andrzej Piaseczny, dlatego możemy spodziewać się przeboju.  

Utwór nosi tytuł "Król".

A kiedy dokładnie usłyszymy piosenkę? Oczywiście na jutrzejszym koncercie #iDance podczas Top of the top Sopot Festival 2019 na antenie TVN. Edyta wejdzie na scenę ok. godziny 22:00. Wykona trzy utwory: "Sweet dreams", "One and one" oraz premierowego "Króla".

Wkrótce po festiwalu Górniak rozpocznie promocję radiową swojego nowego singla. 

Na antenie TVN24 w niedzielę artystka zdradziła, że utwór ten został nagrany sprawnie i wybrany z kilku różnych singli, które Edyta ma już gotowe. Piosenka z Gromeem powstawała kilka dni temu w studiach w Warszawie oraz Krakowie. 

Adrian Nychnerewicz