UNIKALNE zdjęcie z młodości Kożuchowskiej i Kuleszy! Nie zgadniesz, co je łączyło

2019-09-12 8:43 doll
Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza
Autor: Eastnews

Przyjaźnie w show biznesie nie zdarzają się zbyt często. Małgorzata Kożuchowska (48 l.) i Agata Kulesza (48 l.) zdają się jednak zaprzeczać tej zasadzie. Kożuchowska pokazała właśnie ich unikalne zdjęcie. W jakich okolicznościach powstało?

Chociaż aktorskie drogi Agaty Kuleszy i Małgorzaty Kożuchowskiej rozeszły się kilka lat temu, panie wciąż darzą się niesłabnącą sympatią. Niewątpliwie zbliżyły się do siebie ponownie na planie „Rodzinki.pl”, gdzie grały przyjaciółki.

Kulesza i Kożuchowska znają się jednak jeszcze ze studiów, w trakcie których wynajmowały razem mieszkanie. Były na jednym roku PWST. Teraz Kożuchowska pokazała unikalne zdjęcie z tamtych czasów. Obydwie wyglądają jak nastolatki, a nie studentki. Fotografią zachwyciła się między innymi Anna Dereszowska: - Wow!!! Nic się nie zmieniłyście. Tylko w Twoich oczach morze młodzieńczej naiwności. Piękne zdjęcie – napisała.

Podobno we wspólnym mieszkaniu Kożuchowskiej i Kuleszy tylko raz doszło do sprzeczki. Przyszłe aktorki nie wiedziały, kto ma przyjąć hydraulików: Kulesza i Kożuchowska pokłóciły się o hydraulików

Najnowsze