Uznali Foremniak bardziej sexy od Kożuchowskiej

2019-11-08 5:13 hor

Chyba nie tak wyobrażała sobie końcówkę tego roku. Ciesząca się niezmiennie wielką popularnością Małgorzata Kożuchowska (48 l.) musiała oddać palmę pierwszeństwa przynajmniej w filmie „Jak poślubić milionera”. Zamiast niej zaangażowana do tej komedii romantycznej została Małgorzata Foremniak (52 l.). Podobno starsza koleżanka wypadła bardziej sexy. „Super Express” poznał kulisy nowego hitu.

Obie są piękne i obie mają ugruntowaną pozycję w aktorskiej branży. Ale jak to bywa, świat show biznesu to ciągła rywalizacja i raz się jest na wozie, a raz pod nim. Małgosia Kożuchowska, która często powtarza, że czuje się niewykorzystana w polskim kinie, miała okazję na kolejne wyzwanie aktorskie – nową komedię romantyczną „Jak poślubić milionera”. Zaproponowano jej wstępnie rolę pisarki, która pisze poradniki dla kobiet i prowadzi warsztaty, na których radzi paniom, jak dobrze wyjść za mąż. Niestety, w ostatniej chwili na scenie pojawiła się Małgosia Foremniak i świetnie wypadła na zdjęciach próbnych. – Produkcja ostatecznie wybrała Foremniak. Uznano, że będzie bardziej sexy i bardziej wiarygodna w tej postaci – zdradza w rozmowie z „SE” jeden z pracowników produkcji komedii.

jak poślubić...
Autor: archiwum

Oprócz Małgorzaty Foremniak na ekranach zobaczymy tam całą plejadę gwiazd z Małgorzatą Sochą (39 l.) i Justyną Steczkowską (47 l.) na czele.
Premiera „Jak poślubić milionera?” 29 listopada w kinach.

Najnowsze