Wakacyjna Trasa Dwójki powraca. Muzyczny cykl rozpocznie się w Mrągowie już w najbliższy weekend

2021-06-19 14:21
Cleo
Autor: AKPA Cleo

Wraz z ze zbliżającymi się wakacjami powraca coroczny cykl koncertów "Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki" . Pierwszym przystankiem będzie Mrągowo.

Cleo kiedyś i dziś

Wakacyjny cykl koncertów, w ramach którego najpopularniejsi polscy artyści co tydzień zapraszają do wspólnej zabawy mieszkańców różnych regionów Polski, to już tradycja. Seria widowiskowych koncertów z udziałem gwiazd pod hasłem "Lato, muzyka, zabawa" odbędzie się również i w tym roku. Będzie to zarazem huczne powitanie astronomicznego lata i sezonu imprez plenerowych.

W tym roku Wakacyjna Trasa Dwójki odwiedzi zarówno chętnie wybierane przez Polaków na letni wypoczynek miejscowości turystyczne, jak duże miasta, wprowadzając publiczność - zarówno zgromadzoną pod sceną,jak tą przed telewizorami - w beztroską atmosferę lata. Koncerty odbędą się m.in. w Płocku, Rzeszowie i Kielcach, a cały cykl potrwa do 29 sierpnia. O wakacyjny nastrój zadbają gospodarze imprezowego cyklu, czyli Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Aleksander Sikora i Norbi.

Pierwszym przystankiem na trasie gwiazd będą Mazury. Na scenie amfiteatru w Mrągowie do tańca porwą słuchaczy Cleo, Zenek Martyniuk, Joanna Moro, Rafał Brzozowski, zespół Mig i wielu innych. Niedzielny wieczór uświetni także występ pochodzącej z Rumunii gwiazdy międzynarodowej sceny tanecznej - Alexandry Stan, znanej m.in. z królującego nigdyś na parkietach dyskotek w wielu krajach przeboju "Mr. Saxobeat".

Emisja w TV:

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki

niedziela 20.25 TVP 2

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze