Tak wygląda i śpiewa 12-letnia wnuczka Cugowskiego! To wideo jest istnym hitem, musicie je zobaczyć

2021-03-07 22:20 wp
Cugowscy
Autor: AKPA Cugowscy

Weronika Cugowska to córka Wojciecha Cugowskiego i wnuczka Krzysztofa Cugowskiego. Dziewczyna ma 12 lat, a już zachwyca wspaniałym głosem. Do sieci właśnie trafiło nagranie. Jest hitem internetu, musicie je zobaczyć! Tak wygląda i śpiewa nastoletnia wnuczka lidera Budki Suflera.

Krzysztof Cugowski może być dumny ze swojej 12-letniej wnuczki Weroniki! Dziewczyna jest córką Wojciecha Cugowskiego, starszego syna lidera Budki Suflera. Zarówno tata, jak i wujek Piotr Cugowski na pewno wspierają młodą wokalistkę w początkach kariery muzycznej. Okazuje się, że Weronika Cugowska odziedziczył rodzinny talent i pięknie śpiewa!

ZOBACZ: Brutalna prawda o kulisach "Nasz Nowy Dom" wyszła na jaw. Te rodziny nie mogą liczyć na remont

Weronika właśnie nagrała swoją wersję utworu Eltona Johna "Can you feel the love tonight", co skomentował Wojciech Cugowski, jej tata: - Pierwsze nagranie mojej córki Weroniki. Jestem wzruszony, choć słyszałem i oglądałem to już wiele razy... Wera uczy się u Mamy w wokalnym studiu, ale lubi też sobie pośpiewać w domu, kiedy myśli, że nie słyszymy. Jestem dumny - napisał na Facebooku.

NIE PRZEGAP: Nie ma szans, że zgadniecie, jakie Michał Szpak ma wykształcenie! Nie dostał się na studia muzyczne, powód jest zaskakujący

Zobaczcie, jak wygląda wnuczka Krzysztofa Cugowskiego, ale przede wszystkim posłuchajcie jej głosu! Robi wrażenie, co sądzicie? Nagranie znajdziecie poniżej.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze