Weronika Rosati pławi się w luksusach! Kwota robi wrażenie

2020-03-02 10:38
Weronika Rosati na Złotych Globach 2020
Autor: Instagram.com/weronikarosati

Weronika Rosati (36 l.) w Kalifornii czuje się jak ryba w wodzie. Nic dziwnego, bo ma tam swój drugi dom. I to nie byle jaki. Jej apartament w luksusowej dzielnicy Marina Del Rey w Los Angeles kosztuje ją, bagatela, 13,5 tys. zł mies.

Od ponad roku gwiazda „M jak miłość” toczy sądowe boje o córeczkę Elizabeth (2 l.) z byłym partnerem Robertem Śmigielskim. Ma jednak miejsce, gdzie może się zrelaksować i uspokoić skołatane nerwy. To elegancki apartament w malowniczej dzielnicy Los Angeles nad brzegiem oceanu Marina Del Rey. W okolicy są plaże, port i przepiękne parki. W pobliżu jest również słynne molo Venice.
Aktorka, choć jest bardzo oszczędna, nie żałuje pieniędzy na eleganckie lokum. Zgodnie z dokumentami sądowymi za wynajem swego dwusypialniowego mieszkania w apartamentowcu płaci 3400 dolarów mies. (ok. 13,5 tys. zł). Budynek ma nowoczesną siłownię oraz basen. A mieszkanie jest nowocześnie urządzone.
„Mam dwa domy – Warszawa i Los Angeles, i nigdy nie umiałabym wybrać tylko jednego. Cygańskie życie na walizkach nam odpowiada, bo najważniejsze, że jesteśmy z Eli zawsze razem. Nie wiem jak wy, ale ja nie umiem żyć bez słońca! Jest takie powiedzenie, że w Kalifornii zawsze świeci słońce. Zawsze może nie, ale takie jest wrażenie” – napisała kilka dni temu na swoim Instagramie aktorka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE