WĘŻE w studio "Milionerów"!? Gracz robi sztuczki ze znikającym gadem

2020-07-01 22:04 KSZ
Milionerzy, odc. 260: Hubert Urbański
Autor: Milionerzy TVN/Player.pl

Uczestnik "Milionerów" okazał się hodowcą węży! Urbański nie jest miłośnikiem tych gadów. Z przerażeniem słuchał o fascynacji gracza. Okazało się, że zawodnik robi z nimi sztuczki i pokazuje je szerszej publiczności. Widzowie w studio zamarli. Żarty wymknęły się spod kontroli.

Zaniedbany grób aktorki "Czterdziestolatka". (Nie)zapomniani

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W teleturnieju "Milionerzy" niezwykle barwnymi postaciami są sami gracze. Każdy jest inny i potrafi nieźle zaskoczyć Huberta Urbańskiego. Zaczęło się niewinnie. W 288. odcinku poznaliśmy zawodnika, który jest leśnikiem. Pochwali się uprawą ponad trzydziestu odmian pomidorów. Z pozoru nudny gracz wyjawił swoją prawdziwą pasję i miłość do... węży! W swoim pokoju trzyma aż pięć sztuk! Gady mają imiona: Bogdan, Zenek, Tadeusz, Wiesław, a najmłodszy Andrzejek. Uczestnik przedstawił swoich pupili z niewzruszoną miną, a publiczność w studio wybuchła śmiechem. Żarty się skończyły, gdy mężczyzna opowiedział o tym. że często z nimi jeździ i pokazuje je ludziom. Mężczyzna zdradził, że na pokazach robi sztuczkę ze znikającym wężem. Prowadzący zamarł i obejrzał się we wszystkich kierunkach. Żarty uczestnika wytrąciły go z równowagi. 

Milionerzy: Wielka WPADKA! Jak nazywa się Królowa z Alicji w Krainie Czarów?

Jedno z pytań, z którymi zmierzył się gracz, brzmiało tak - Marchewy z wydechu to:

A. napadowa duszność

B. wypuszczanie głośnych wiatrów

C. ogień z rury wydechowej auta

D. cuchnący oddech 

W tym pytaniu mężczyzna poszedł na całość i postanowił zaryzykować, choć nie być pewny na 100% swojej odpowiedzi. Wariant C okazał się prawidłowy. Urbański wyjaśnił, że jest to dopalanie się resztek mieszanki paliwowej w wydechu.

"Milionerzy": Pytanie za ĆWIERĆ miliona o film "Blues Brothers". Ogromny cios dla uczestniczki

Najnowsze