Wiemy, jak Rafał Brzozowski szykuje się na Eurowizję. Mamy wideo!

2021-04-19 5:36
Eurowizja łączy
Autor: Tomasz Radzik

Eurowizja 2021 coraz bliżej! Uczestnicy tegorocznego konkursu poznają się coraz lepiej, a nowe znajomości zaczynają owocować wspólnymi, międzynarodowymi projektami muzycznymi. Z taką inicjatywą wyszedł m.in. Rafał Brzozowski (40 l.), który zaprosił do Polski reprezentantkę San Marino – Senhit Zadik Zadik (42 l.). Spotkali się na planie programu „Jaka to melodia?”.

Rafał zaprezentował nową, widowiskową wersję swojego utworu „The Ride”. Z kolei Senhit – typowana jako jedna z faworytek do zwycięstwa na Eurowizji 2021 – wykona przebój „Adrenalina”.

Nie mogło być inaczej – para musiała pokazać się w duecie. Wspólnie zaśpiewali wielki przebój ABBY – „Waterloo”. Właśnie nim Szwedzi podbili Eurowizję w 1974.

Efekty współpracy Senhit i Rafała poznamy w maju w jednym z odcinków „Jaka to melodia?” . Również publiczność w San Marino już wkrótce będzie miała okazję poznać bliżej sylwetkę Rafała Brzozowskiego.

Rafał Brzozowski o występie na Eurowizji, piosence Ride i wsparciu innych artystów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE