Wieniawa bez biustonosza. Zaniepokojeni fani dopytują o bieliznę

2020-01-05 17:59 wp
Wieniawa bez biustonosza
Autor: Instagram Julia Wieniawa

Julia Wieniawa przebywa obecnie w Nowym Jorku, skąd publikuje ogromną ilość zdjęć. Jej fani chętnie komentują poczynania gwiazdy w USA. Tym razem, niektórzy z nich byli zaniepokojeni. Wszystko przez zdjęcie... bez biustonosza. Zobaczcie, czym przejęli się internauci.

Julia Wieniawa chyba lubi podróżować. Ostatnio odwiedziła Włochy, gdzie seksownie wyginała się do zdjęć. Teraz przyszła pora Nowy Jork. Jej Instagram pęka w szwach od zdjęć z USA. Czyżby planowała karierę w Hollywood? Jedno jest pewne, z taką urodą miałaby tam szansę, o czym wiedzą jej fani. Pod najnowszym zdjęciem młodej gwiazdy, nie brakuje pozytywnych komentarzy. Prosty makijaż, włosy i czarna bluzka dodają Wieniawie naturalnego uroku. Jednak w oczy rzuca się... brak biustonosza! Nie umknęło to dokładnym obserwatorom. Zaniepokojeni fani dopytują, co stało się z bielizną Julii. Niektórzy mają nawet swoją teorię: - A biustonosz poszedł do prania? Sami zobaczcie! Myślicie, że jest powód do niepokoju?

Sprawdź jak  kokietują kobiety >>> Usta Kusicielki

Wyświetl ten post na Instagramie.
👸🏻 Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze