Wojewódzki OBSMAROWUJE syna Martyniuka. Będzie nowa wojna?

2020-09-16 7:54 doll
Kuba Wojewódzki vs. Daniel Martyniuk
Autor: AKPA/Instagram Kuba Wojewódzki vs. Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk (31 l.) to niekwestionowany "bohater" ostatnich tygodni, jednak trudno oczekiwać, by po jego wybrykach ktoś mu pogratulował. Z pewnością nie zrobią to jego rodzice, którzy najwyraźniej nie mają już siły na doprowadzenie jedynaka do pionu. Próbuje to robić Kuba Wojewódzki (57 l.), który w "Polityce" dosadnie obsmarował syna króla disco polo.

Daniel Martyniuk w ostatnich tygodniach znów wrócił do starego zachowania, ubliżając w mediach społecznościowych właściwie wszystkim, którzy stanęli mu na drodze. Nie musiał nawet jakoś ich wybitnie znać, wystarczy, że spotkał raz w życiu. Do internetu wyciekły więc personalia i numery telefonów "wrogów" Daniela, co kwalifikuje się na pozew. Jakby spraw w sądzie Daniel miał mało...

Kulisy rozwodu u Martyniuków. Daniel straci córkę?

Zachowanie młodego Martyniuka nie uszło uwadze wnikliwego obserwatora popkultury i życia społecznego, Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz, samozwańczy "król TVN-u", sam ostatnio miał spore kłopoty po dokumencie Sylwestra Latkowskiego, któremu postanowił wytoczyć proces. Wojewódzki postanowił wbić szpilę w Martyniuków w swojej rubryce w tygodniku "Polityka".

Wyświetl ten post na Instagramie.
#russian #vodka #beluga Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

- Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził - napisał Kuba, po raz kolejny dając popis swojej erudycji.

Myślicie, że szykuje się nowa wojna? Daniel już to czytał?

Daniel M. imprezuje do świtu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze