WP: Agnieszka Kaczorowska WRÓCI do "Tańca z Gwiazdami"?

2020-10-29 19:46 wp
WP: Agnieszka Kaczorowska WRÓCI do Tańca z Gwiazdami?
Autor: AKPA WP: Agnieszka Kaczorowska WRÓCI do "Tańca z Gwiazdami"?

W sieci pojawiły się informacje, że serialowa Bożenka z "Klanu" może ponownie wystąpić w "Tańcu z Gwiazdami". Jak podaje Pudelek.pl należący do WP, Agnieszka Kaczorowska może zasilić szeregi składu jurorskiego show. Informację podał słynny tabloid. Poznajcie więcej szczegółów tej tajemniczej sprawy!

Agnieszka Kaczorowska to gwiazda, która pojawiła się w polskim show biznesie i na ekranach telewizorów wiele lat temu. Wszystko zaczęło się od roli Bożenki z "Klanu". To ukochana postać wielu widzów TVP. Od tamtej pory zabłysnęła w świecie mediów błyskawicznie. Godziła aktorstwo z lekcjami tańca. Udało się! Jej trud zaowocował propozycją do udziału w "Tańcu z  gdy otrzymała rolę Bożenki w Klanie jak pisze Pudelek.pl.

ZOBACZ: Kaczorowska podjęła trudną decyzję. To KONIEC

Agnieszka Kaczorowska w pewnym momencie kariery postanowiła zrezygnować z udziału "Tańca z Gwiazdami". Zakończyła swój udział w show i nie pozostawiła wątpliwości, że nie chce już szkolić największych gwiazd. Po drodze los wymusił na niej także inną decyzję. Musiała zamknąć autorską szkołę tańca z powodu pandemii koronawirusa. Od tamtej pory coś w niej pękło. Jak pisze portal należący do Wirtualnej Polski "puszczała oko do produkcji show, komentując poczynania niektórych uczestników".

ZOBACZ: Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak mieszka! Jest luksusowo! [ZDJĘCIA]

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że Agnieszka Kaczorowska może pojawić się ponownie na ekranie "Tańca z Gwiazdami". Informację miał przekazać informator "Faktu". Znany tabloid opublikował wypowiedź, która sugeruje, że oceny występów uczestników show, które miała okazję serwować, to specjalny zabieg. Bożenka z "Klanu" miałaby wrócić jako jurorka show: - To był sprawdzian, jak sobie poradzi i Agnieszka wypadła wyśmienicie. Producenci są zachwyceni jej ocenami. Agnieszka ma naprawdę duże szanse na zostanie nową jurorką - wyznał informator tabloidu. Jak myślicie, Kaczorowska zastąpi Iwonę Pavlovic?

ZOBACZ: Strajk Kobiet. Kasia Cichopek DŁUGO milczała. Teraz jej APEL WGNIATA w fotel

Najnowsze