Wpadka w Dzień Dobry TVN. Włożyła sobie ołówek do buzi na oczach Chajzera [ZDJĘCIE]

2020-03-31 9:13 MGa
DDTVN - Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
Autor: Materiały TVN DDTVN - Małgorzata Ohme i Filip Chajzer

Małgorzata Ohme (41 l.), prowadząca porannego programu TVN zachęcała widzów do wkładania sobie ołówka do buzi. To niezbyt mądre z punktu widzenia walki z zarazą. W czasach epidemii koronawirusa lekarze apelują, by nie dotykać twarzy rękoma i wkładać do ust rzeczy, które długo leżały niemyte i może na nich osadzać się wirus.

Psycholog Małgorzata Ohme i dziennikarz Filip Chajzera (36 l.) to jedna z najmniej lubianych par "Dzień Dobry TVN". Niedawno widzowie wystosowali specjalną petycję, by zwolić ze stacji syna Zygmunta Chajzera, gdy ten zaczął udawać atak paniki, w czasie rozmowy z psycholog Marią Rotkiel o stanach lękowych. Nie spodobało się to nie tylko osobom mającym problemy natury psychicznej.

Teraz para śniadaniówki znowu jest na cenzurowanym, a dokładnie jej żeńska połowa. Małgorzata Ohme tuż po godz. 8.00 radziła widzom, by wkładali sobie ołówek w usta. Zrobiła to w czasach pandemii koronawirusa! Zamiast promować zalecane przez lekarzy częste mycie rąk i nie dotykanie twarzy rękoma.

Eksperci radzą, by nie dotykać klamek, poręczy i innych rzeczy, które mają kontakt z innymi ludźmi. Tak samo jest w przypadku przedmiotów do pisania. Jeśli 10 maja dojdzie do wyborów prezydenckich, w lokalach wyborczych mają pojawić się jednorazowe długopisy.

Najwyraźniej z tych założeń, Ohme nic sobie jednak nie robi. Nie stosuje się także do apelu Światowej Organizacji Zdrowia, która zaleca mimo wątpliwego ryzyka zakażenia się SARS-CoV-2 przez żywność, zachowanie zasad higieny przy robieniu sobie jedzenia, które wkładamy sobie do ust. 

Małgorzata Ohme włożyła sobie ołówek do ust
Autor: Screen "Dzień Dobry TVN" Prezenterka "Dzień Dobry TVN" zrobiła to w czasach epidemii koronawirusa
Córka Kasi Kowalskiej zarażona koronawirusem - Informacja o jej stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze