Wyciekło zdjęcie Grażyny Szapołowskiej. "Rozsypuję się!"

2021-07-24 15:08
Grażyna Szapołowska, kazali jej się rozbierać to się rozbierała
Autor: Akpa Grażyna Szapołowska, kazali jej się rozbierać to się rozbierała

W mediach społecznościowych pojawiło się niepokojące zdjęcie Grażyny Szapołowskiej. 67-letnia aktorka opublikowała je na swoim Instagramie z bardzo tajemniczym opisem. Niepokojąca fotografia to nie wszystko, bo gdy fani zaczęli dopytywać gwiazdę, co się stało, jej odpowiedzi stały się jeszcze większą zagadką. "Ale się rozsypuję", odpisała na komentarz.

Grażyna Szapołowska zamieściła w mediach społecznościowych niepokojące zdjęcie z bardzo tajemniczym opisem. "Skłócona z nocą w taki poranek, koszule, siostra, koneser, upał, korzonki, Eryk, pies…czas wyjechać …włosy , szampan i arbuz", napisała enigmatycznie aktorka (opis oryginalny). Fani w komentarzach zaczęli zastanawiać się, czy u 67-letniej aktorki wszystko jest w porządku. Wtedy Szapołowska zaczęła im odpisywać i zrobiło się jeszcze bardziej niezręcznie. Na pytanie, "jakie korzonki", odpisała "nerwowe". A gdy fan pochwalił aktorkę, że jest dobrem narodowym, odpisała: "Ale się rozsypuję". Obserwatorzy gwiazdy nie dali jej tak o sobie mówić. "Ciekawe, w którym miejscu", "jest pani piękna", piszą. Zobaczcie poniżej i sami oceńcie.

Seksowna 68-letnia Szapołowska kusi nad Bałtykiem. Ależ ona wygląda!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE