Wyciekły listy księżnej Diany. Intymne wyznania do obcej kobiety

2019-12-03 11:32 doll
Księżna Diana
Autor: Eastnews Księżna Diana

Postać księżnej Diany nawet kilkanaście lat po śmierci budzi olbrzymie zainteresowanie. Na aukcjach jak na pniu wyprzedają się pamiątki związane z księżną, nic więc dziwnego, że zawrotną sumę zapewne osiągną także listy, jakie pisała do niejakiej Ivy Woodward. Kim była kobieta?

Ivy Woodward i księżna Diana poznały się w 1990 roku, w szpitalu. Diana odwiedzała tam księcia Karola, który po meczu polo leczył złamaną rękę, Ivy zaś opiekowała się synem w śpiączce. Osobiste dramaty zbliżyły do siebie kobiety, które zaczęły ze sobą korespondować. Diana zaczęła poruszać w listach intymne tematy: nie tylko pocieszała Woodward, ale także opisywała, jak czeka na święta Bożego Narodzenia dwójka jej synów.

- Najdroższa Ivy, bardzo dużo o tobie myślałam, kiedy wszyscy zmierzamy w kierunku Bożego Narodzenia i zastanawiam się, jak traktuje cię życie - pisała i wspominała, że Harry z Williamem szukali prezentów w całym domu.

Listy Diany trafiły na aukcję domu Lawrences Auctioneers w Bletchingley w Surrey. Wyceniano je od dwóch tysięcy funtów w górę i już wiadomo, że kupił je prywatny kolekcjoner.

Najnowsze