Wzruszające wyznanie gwiazdora "M jak miłość". Oświeciński o przeszłości. Wyciska łzy!

2020-10-30 11:38 wp
Wzruszające wyznanie gwiazdora M jak miłość. Oświeciński o przeszłości. Wyciska łzy!
Autor: AKPA Wzruszające wyznanie gwiazdora "M jak miłość". Oświeciński o przeszłości. Wyciska łzy!

Tomasz Oświeciński (47 l.) od kilku lat pojawia się w polskich serialach i filmach. Obecnie kariera gwiazdora "M jak miłość" mknie jak błyskawica. Ostatnio oprócz aktorstwa pochłoną go udział w "Tańcu z Gwiazdami" oraz Instagram, gdzie opublikował wzruszające wyznanie. Andrzejek z "M jak miłość" wyciska łzy swoich fanów! Napisał o przeszłości.

Tomasz Oświeciński znany też jako Andrzejek z "M jak miłość" i odtwórca wielu ról także w filmach Patryka Vegi, właśnie zebrał się na wzruszające wyznanie! Aktor pisze o swojej przeszłości i wielu trudach, z którymi musiał się mierzyć. Mimo, że jego kariera jest w rozkwicie, a sławę przynosi mu na przykład rola Andrzejka w słynnym serialu TVP, nie zawsze było kolorowo. Oświeciński postanowił opublikować na Instagramie post, który wyciska łzy!

ZOBACZ: M jak miłość, odcinek 1538: Sonia pobita przez opiekunkę Modrego! Oszustka zabije Józka i ucieknie przed policją? - ZWIASTUN

Oświeciński o przeszłości

Gwiazdor podzielił się jesiennym zdjęciem. Swoją wiadomość zaczął właśnie od tego: - Byliście ostatnio w parku? Widzieliście te dywany pięknych liści? Jest ich tak wiele jak... nieodkrytych talentów i właśnie o tym jest post. Nie urodziłem się w czepku, nie jestem zawodowym aktorem, jestem charakterystyczny i większość sukcesów zawdzięczam ciężkiej pracy i faktowi, że ktoś mnie kiedyś zauważył i podał mi rękęprzyznał serialowy Andrzejek. Zapowiedział też, że szykuje coś specjalnego!

Wielka TRAGEDIA! Juror "Mam talent" ZŁAMAŁ kręgosłup

Gwiazdor "M jak miłość" szykuje coś specjalnego

Tomasz Oświeciński zapowiedział, że chce wspierać nieodkryte dotąd talenty. W ten sposób okaże wdzięczność za swój sukces: - Przez cały listopad będę szukał nieodkrytych talentów, ludzi z wielką pasją i determinacją w dążeniu do celów. Najciekawsze osoby pokaże na swoim Instagramie i Facebooku. W kolejnych postach powiem jak możecie się zgłaszać. Jesteście gotowi by świat się o Was dowiedział? - pyta gwiazdor. Zgłosicie się do niego?!

Najnowsze