Zanussi pozwie Latkowskiego! Reżyser wydał MOCNE oświadczenie

2020-05-22 8:43 MGa
Krzysztof Zanussi
Autor: Akpa Krzysztof Zanussi

Krzysztof Zanussi (81 l.) wystosował oświadczenie związane ze słowami Sylwestra Latkowskiego (54 l.), które reżyser wypowiedział po premierze "Nic się nie stało". Film wyemitowano w środę wiedzorem w TVP1.

Latkowski zrobił film, który pokazuje pedofilię w byłym bardzo znanym klubie w Sopocie. W Zatoce Sztuki pojawiali się polscy celebryci, którzy po zamknięciu lokalu bronili klubu. Niestety nie wiedzieli, że Zatoka Sztuki miała mroczną stronę. Po emisji filmu, gwiazdy, które zostały pokazane w materiale, zapowiedzieli pozwy przeciwko Sylwestrowi Latkowskiemu i TVP. Wśród nich jest m.in. Kuba Wojewódzki (57 l.) i jego była partnerka Renata Kaczoruk (34 l.).

Sądem zagroził także Krzysztof Zanussi, którego Latkowski wspomniał w czasie dyskusji po "Nic się nie stało".  - To nie może być tak, jak się udało Krzysztofowi Zanussiemu w 2005 roku, który wybrnął ze sprawy Dworca Centralnego - mówił bez owijania w bawełnę reżyser. Sylwester Latkowski problem pedofilii w centrum Warszawy pokazał przed laty w swoim filmie "Pedofile".

Krzysztof Zanussi zareagował na te insynuacje.

- Szanowni Państwo, Informuję, że w związku z fałszywymi oskarżeniami wobec mojej osoby sformułowanymi przez Sylwestra Latkowskiego, po emisji reportażu „Nic się nie stało” na antenie TVP 1 podejmę stosowne kroki prawne mające na celu ochronę moich dóbr osobistych i pociągnięcie do odpowiedzialności Sylwestra Latkowskiego. Przywołanie mojego nazwiska w kontekście spraw poruszanych przez Sylwestra Latkowskiego nie miało żadnych podstaw w stanie faktycznym i stanowiło pomówienie - napisał reżyser na Facebooku.

Latkowski ATAKUJE w "Nic się nie stało". Padają nazwiska: Szyc i Zanussi

"Nic się nie stało": Wojewódzki IDZIE DO SĄDU po oskarżeniach Latkowskiego!

"Nic się nie stało" Zaatakowany Szyc mocno odpowiada Latkowskiemu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze