Zosia Zborowska przyspiesza poród! Nie może doczekać się córeczki

2021-08-02 10:42
Zosia Zborowska przyspieszyła poród! Nie mogła doczekać się córeczki
Autor: Instagram Zosia Zborowska przyspieszyła poród! Nie mogła doczekać się córeczki

Zosia Zborowska (34 l.) nie może się już doczekać, aż na świecie pojawi się upragniona córeczka. Aktorkę od tego momentu dzielą już może tylko godziny, ale ona i tak postanowiła wspomóc matkę naturę i zrobić wszystko, aby przyśpieszyć poród. Sprawdź jakie celebrytka ma na to sposoby, ale czy okażą się skuteczne?

Nadzieja - tak na imię będzie miała córeczka Zosi i Andrzeja. Natomiast aktorka ma nadzieję, że poród nastąpi lada moment. Widać, że jest już zmęczona ciążą i zmaganiem się z wszelkimi dolegliwościami z nią związanymi. Chciałaby już móc przytulić maleństwo i wrócić do formy sprzed ciąży. Najwidoczniej jednak, dzidziusiowi wcale się nie spieszy. Zborowska więc postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce.

ZOBACZ: Zosia Zborowska gotowa na poród. Zdradziła już kilka szczegółów

Chce wywołać poród

Małżeństwo w napęciu czeka na rozpoczęcie się akcji porodowej. Co prawda, jak wyznaje Zosia jeszcze nie wszystko jest gotowe na pojawienie się w domu małej księżniczki. W pokoiku nie ma jeszcze mebli, które nie dojechały, ale to akurat nie jest wielki problem. W końcu przez pierwszy miesiąc malutka i tak będzie głównie spała przy swojej mamie.

Aktorka chciałaby jednak już poznać swoją córeczkę i postanowiła zastosować metody, które ma mają wywołać poród. Oczywiście są to naturalne i nieinwazyjne sposoby. Na Instastories jedna z fanek zadała jej pytanie co stosuje.

"Herbata z liści malin, olej z wiesiołka, dużo ostrego jedzenia. Balonik odradzała mi zarówno położna jak i fizjo urogin", odpowiedziała Zborowska.

Rzeczywiście, to na co zdecydowała się aktorka ma za zadanie wywołanie porodu, ale również wspomóc podczas rodzenia siłami natury. Wiele kobiet wierzy, że herbatka z malin pita podczas końcówki ciąży zmiękcza szyjkę macicy, ułatwia poród. Natomiast olejek z wiesiołka również może ułatwić poród i przyśpieszyć akcję porodową, podobnie jak spożywanie ostrych potraw.

Co do skuteczności tych wszystkich metod, lekarze podchodzą dość sceptycznie, ale wiele kobiet jest przekonanych, że właśnie one pomogły im w przyjściu na świat maluszka. Jak widać, do nich nalezy również Zborowska, która już nie może się doczekać, aż w ramiona weźmie Nadzieję.

M jak mama - Formalności po porodzie, które trzeba załatwić
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE