Zrozpaczona żona Krzysztofa Krawczyka wyjawia kolejny rodzinny dramat. Chodzi o brata artysty

2021-04-18 13:59 Monika Tumińska
Brat nie wie o śmierci Krzysztofa
Autor: Piotr Bławicki Michał Niwicz

Żona Krzysztofa Krawczyka (†74 l.) przeżywa bardzo trudny czas. Nie dość, że kilka dni temu pochowała swojego ukochanego męża, to po jego śmierci musi bronić się przed atakami zawistnych ludzi. Wdowa po wokaliście wydała specjalne oświadczenie, w którym ujawniła kolejny rodzinny dramat. Zrozpaczona zdradza, że chodzi o rodzonego brata Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja (71 l.). Niestety nie jest dobrze.

Śmierć Krawczyka była ogromnym ciosem dla jego żony Ewy. Gwiazda próbuje dojść do siebie ale nie jest łatwo. Co chwilę w mediach ukazują się informacje na temat sekretów z życia jej męża i konfliktów z jego synem Krzysztofem Juniorem (47 l.).

Wdowa po artyście nie ukrywa żalu do Mariana Lichtmana (74 l.), który niekorzystnie się o niej wypowiada. W oficjalnym oświadczeniu postanowiła do niego zaapelować.

- Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu - zaczęła.

Kobieta wyjaśniła, że wbrew plotkom dba i będzie dbała o jedynego syna swojego męża.

- Krzysztof Junior nagrał piękną płytę z Ojcem. A ja jemu krzywdy nigdy nie zrobię. Rozmawiałam z moim mężem o tym. Płacę od 15 lat za niego alimenty na jego dziecko i nadal będę to robić, opłacam fundusz emerytalny i jego mieszkanie i opłaty. Wszystko co się należy Synowi Juniorowi dostanie, ale to jest proces który trwa - zapewnia. - Uszanuj naszą żałobę. Okaż serce skoro się uważasz za przyjaciela bo oni tak nie robią - dodała.

ZOBACZ: Konkurs na nagrobek Krzysztofa Krawczyka. Żona zdradza swoją wizję. "Krzysztof cieszy się w niebie"

Przy okazji ujawniła rodzinny dramat. Okazuje się, że brak Krzysztofa, pan Andrzej nawet nie wie o śmierci brata.

- W tym tragicznym czasie spada na mnie i na naszą rodzinę kolejny cios. Brat Krzysztofa Andrzej jest w bardzo ciężkim stanie.Nawet nie wie o śmierci Krzysztofa. Czeka nas najgorsze! - dodała załamana.

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze