POSZŁA NA SWOJE

Co teraz robi Kinga Duda? Nowe wieści o córce pary prezydenckiej

2022-11-14 15:07

Kinga Duda jest jedyną córką pary prezydenckiej Andrzeja Dudy i Agaty Dudy. Gdy siedem lat temu jej ojciec został prezydentem, Kinga była na pierwszym roku studiów prawniczych. Dziś jest młodą prawniczką i sama o siebie dba. Właśnie w sieci pojawiły się nowe doniesienia o Kindze Dudzie.

Kinga Duda: młoda prawniczka to duma rodziców 

Kinga Duda to córka pary prezydenckiej, którą Polacy poznali, gdy jej ojciec Andrzej Duda był po raz pierwszy kandydatem na prezydenta Polski, czyli w 2015 roku. Kinga miała wówczas dwadzieścia lat i była świeżo upieczoną studentką prawa. Dziewczyna poszła w ślady ojca i tak jak on studiowała prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Może nie wszyscy pamiętają, ale pierwszy raz Kinga pojawiła się u boku taty na konwencji wyborczej. Potem towarzyszyła ojcu przy składaniu wieńca przed Grobem Nieznanego Żołnierza w Warszawie, a także była wraz z nim na spotkaniu z twitterowiczami. To wówczas po raz pierwszy zabrała publicznie głos: - Co prawda większość moich znajomych to nie są wyborcy Prawa i Sprawiedliwości, ale wiem, że na pewno część z nich w tych wyborach postawi na Andrzeja Dudę, mojego tatę i nie dlatego, że są moimi znajomymi, że prywatnie się lubimy, ale dlatego, że wiedzą, że jest to człowiek kompetentny, który będzie nas godnie reprezentował - mówiła. Jako studentka prawa, będąc już prezydentówną, przynosiła dumę rodzicom, ponieważ na studia szło jej wyśmienicie. Wystarczy wspomnieć, że reprezentowała uczelnię w konkursie dla studentów z dziedziny prawa międzynarodowego. Po studiach zdecydowała się na zagraniczny staż, który odbyła w Londynie. Pracę prawniczki zaczęła zaś w jednej z warszawskich kancelarii.

Kinga Duda prywatnie: z kim się spotyka? 

Jeśli chodzi o życie prywatne Kingi Dudy, to gdy jej tata został prezydentem, Kinga spotykała się z przystojnym Karolem, który był z prezydentówną i jej rodzicami nawet na wczasach w Toskanii. Potem związała się ze studentem medycyny Bartłomiejem. Plotkowano nawet o ślubie, jednak jak na razie pogłoski nie doczekały się finału.

Nowe wieści o Kindze Dudzie

Teraz zaś pojawiły się nowe wieści o Kindze Dudzie. Jakie? - Córka prezydenta wyprowadziła się z rodzinnego domu i cieszy się życiem singielki w stolicy - czytamy na stronie plotek.pl. Co prawda już wcześniej mówiono o tym, że Kinga mieszka osobno niż rodzice, czyli nie mieszka w Pałacu Prezydenckim. Było o tym głośno, gdy znana youtuberka ujawniła, że Duda wynajęła mieszkanie od jej znajomej. - Wiadomo, że córka prezydenta lubi rozpoczynać dzień od joggingu, lecz z powodu popularności i wzmożonego zainteresowania mediów robi to coraz rzadziej - dodaje plotek.pl.

Sonda
Chciałbyś zobaczyć Kingę Dudę w "Tańcu z gwiazdami"?
Agata Duda przesyła całusa prezydentowi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany