ALE CZAD!

Janusz Kowalski pląsa na parkiecie! W takiej roli wiceministra jeszcze nie widziałeś. To nagranie jest HITEM sieci! [WIDEO]

2023-01-16 10:58

Janusz Kowalski jest politykiem, który wzbudza ogromne emocje. Ma wielu fanów, ale i masę krytyków. Obecnie pracuje jako wiceminister rolnictwa. Mało kto jednak spodziewał się, że Kowalski ma tak ogromny dryg do tańca! Polityk Solidarnej Polski pochwalił się tanecznymi umiejętnościami.

Janusz Kowalski pląsa na parkiecie w rytm disco polo 

Karnawał w pełni, więc, kto tylko może rusza na bale i zabawy. Cały czas organizowane są też spotkania noworoczne. Na jedną z takich imprez udali się wiceminister rolnictwa Janusz Kowalski oraz wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski. Odwiedzili oni gminę Izbica (pow. krasnostawski) i, po oficjalnej części, wzięli udział w potańcówce. Myli się jednak ten, kto podejrzewa, że politycy zachowywali się sztywno i stronili od udziału w zabawie. Było zupełnie odwrotnie! Obaj wiceministrowie z Solidarnej Polski ruszyli do tańca. Kowalski i Romanowski pląsali w rytm najbardziej znanych przebojów disco polo, w tym do znanej z wesel piosenki "Piękna Młoda". Panowie zaprosili do tańca mieszkanki gminy i ruszyli w tany.

Widać, że obaj świetnie czuli się na parkiecie, a szczególnie Janusz Kowalski popisywał się tanecznymi umiejętnościami: obracał swoje taneczne partnerki, nie stronił od różnych układów i trzeba przyznać, że dał lepszy popis niż partyjny kolega. - ?Przednia zabawa, świetna atmosfera w gminie Izbica na spotkaniu i potańcówce z ponad 200 mieszkańcami❤️ ? Izbica Dance! - napisał wiceminister rolnictwa na Twitterze, chwaląc się nagraniem swoich tanecznych wyczynów. Zaś wiceminister sprawiedliwości wrzucił inne nagranie z potańcówki i dodał: - Podczas noworocznego spotkanie w Izbicy nie mogło zabraknąć sympatycznej potańcówki. Damy radę w You Can Dance?  Waszym zdaniem, który z polityków lepiej radził sobie na parkiecie? Głosujcie w naszej sondzie poniżej. Przy okazji przypomnijmy, że niedawno Kowalski udowodnił, że potrafi też grać na tamburynie. 

Sonda
Który z wiceministrów lepiej tańczy:
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany