Janusz Kowalski

i

Autor: instagram, Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Co za talent

Janusz Kowalski został muzykiem! To nagranie to hit internetu. "Materiał na memy"

2023-01-10 16:28

Janusz Kowalski do tej pory znany był przede wszystkim jako jeden z największych przeciwników Donalda Tuska. Poseł Solidarnej Polski bywa też bardzo krytyczny wobec koalicjantów z PiS, szczególnie gdy chodzi o politykę względem Unii Europejskiej. Teraz Janusz Kowalski pokazał zupełnie inną twarz. Polityki partii Zbigniewa Ziobry został... muzykiem. To nagranie z miejsca stało się hitem internetu.

Janusz Kowalski - twardy wojownik przeciw "ideologii LGBT"

Janusz Kowalski uchodzi w polityce za twardego zawodnika. Przy okazji próby odwołania Zbigniewa Ziobry ze stanowiska ministra sprawiedliwości niczym lew bronił swojego partyjnego szefa. Jednym z ulubionych tematów wiceministra rolnictwa jest walka z "ideologią LGBT". Jakiś czas temu Janusz Kowalski przyczepił się nawet do... tęczowych kredek. Z kolei za swoje skandaliczne słowa na temat dzieci i "tęczowej ideologii" został ukarany naganą. - Dzieci mają mieć dzieciństwo, a nie stawać się ofiarami tęczowej ideologii. Potrzebna jest ustawa o ochronie dzieci przed propagandą LGBT. Wzrost liczby okaleczeń i samobójstw wśród dzieci - poddawanych presji zastanawiania się nad swoją seksualnością - to głośny dzwonek alarmowy - napisał poseł Solidarnej Polski na Twitterze.

Janusz Kowalski wymiata na tamburynie

Jakież było zdziwienie internautów, którzy zobaczyli Janusza Kowalskiego jako łagodnego gołąbka występującego za scenie z popularną grupą Szadkowiacy, która w zeszłym roku odchodziła jubileusz 20-lecia powstania. Poseł Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry wymiatał na tamburynie! Występ z miejsca stał się hitem sieci. "Będzie nowy materiał na memy" - zacierał ręce jeden z użytkowników Instagrama. Memy memami, ale trzeba przyznać, że w muzycznej roli Janusz Kowalski spisał się znakomicie. 

Poniżej prezentujemy materiał wideo z występu Janusza Kowalskiego z grupą Szadkowiacy

Sonda
Czy Janusz Kowalski jest dobrym wiceministrem rolnictwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany