LUSKUS AŻ KAPIE

Kasia Tusk ma w domu prawdziwe marmury! Tak mieszka córka Donalda Tuska [ZDJĘCIA]

2023-03-21 15:51

Kasia Tusk niedawno postanowiła przeprowadzić remont mieszkania. Córka Donalda Tuska wraz z mężem i córeczkami mieszka w jednej z pięknych trójmiejskich kamienic. Ma to wpływ na to, jak wygląda jej mieszkanie. W najnowszym wpisie na swoim blogu Kasia ujawniła, jak przebiegł jej remont i jakie materiały zostały użyte w czasie prac. Trzeba przyznać, że wnętrza są luksusowe.

Kasia Tusk od lat prowadzi blog Make Life Easier o modzie, urodzie i stylu życia. Ostatnio wiele miejsca poświęcała tematowi wnętrz i remontowi mieszkania. Dlaczego? Ponieważ sama zdecydowała się na zmiany w mieszkaniu. Jak sama przyznała, wpływ miało na to życie. Gdy wprowadziła się do mieszkania lata temu, była jeszcze przed ślubem, a dziś ma rodzinę: - Gdy wprowadzaliśmy się tutaj byliśmy młodym narzeczeństwem. Dziś jesteśmy rodziną z dwójką dzieci i psem – zmiana stylu życia miała ogromny wpływ na funkcjonalność mieszkania. Udało nam się je powiększyć, a to dało możliwość nowego podziału pomieszczeń, z którego bardzo chciałam skorzystać, aby nasze codzienne życie było przyjemniejsze. Jest wiele nowych kątów, które codziennie sprawiają mi radość, więc nie oglądam się za siebie - przyznała Kasia, która fanki pytały o to, czy tęskni za poprzednią aranżacją wnętrza. 

Kasia Tusk mieszka w luksusach: ma w mieszkaniu prawdziwe marmury! 

Jak mieszka Kasia Tusk? Jej mieszkanie teraz się zmieniło. Chociaż nadal wnętrza mieszkania Kasi są bardzo stylowe, wszystko jest do siebie dobrane, panuje tam harmonia i elegancja. Widać, że Kasia ma wyczucie smaku i dobrego stylu. W jej mieszkaniu dominują jasne kolory, aktualnie to ocieplona biel. Jest też tam wiele elementów drewnianych. Co ciekawe, Kasia w czasie remontu postawiła na wykorzystanie marmuru! Wygląda on pięknie i dodaje uroku wnętrzu. Zobaczcie, jak mieszka Kasia Tusk: 

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany