Ślub córki premiera Morawieckiego

i

Autor: Archiwum Ślub córki premiera Morawieckiego

Tak się poznali

Kim jest zięć Morawieckiego? Historia miłości córki premiera i jej męża

2023-06-17 19:44

Premier Mateusz Morawiecki ma powód do dumy! Jego córka Aleksandra Morawiecka poślubiła swojego ukochanego w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na warszawskim Mokotowie. Para wręcz promieniała ze szczęścia na ślubnym kobiercu! Kim jest zięć szefa rządu?

Mateusz Morawiecki oficjalnie został teściem! Jego 28-letnia córka wzięła ślub ze swoim wybrankiem 17 czerwca. Kim jest tajemniczy mężczyzna? Wysoki szatyn, który skradł serce córki premiera, to Dariusz. Mężczyzna ma 29 lat, a Olę poznał jeszcze w czasach liceum. Poznali się w klasie maturalnej podczas wycieczki. Okoliczności były wyjątkowe: byli razem na rejsie. Początkowo się zaprzyjaźnili, a z czasem zakochali. Ich miłość trwa już ponad 10 lat!

Dariusz od samego początku był bardzo zaangażowany w życie nie tylko Oli Morawieckiej, ale także całej rodziny. Pomagał między innymi przygotować się Oli do rozszerzonej matury z matematyki, a później wspólnie zajmowali się młodszym rodzeństwem Oli. Całą czwórką chodzili do kina albo pograć na boisku. Mateusz Morawiecki może być dumny z takiego pomocnego zięcia!

Co więcej, Darek i Ola dzielą wspólną pasję: aktywność fizyczną. Często razem biegają w warszawskich parkach lub jeżdżą na rowerach. Innym zainteresowaniem zakochanych są podróże. Razem z przyjaciółmi często udają się na eskapady po Polsce, ale też całej Europie.

QUIZ: Poznaj polityka po 3 słowach. Ten quiz to pestka!

Pytanie 1 z 10
Którego polityka opisują słowa: wąsy, bigos, szogun
Wieczorny Express Lempart, Ferenc
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany