Tylko u nas

Jan Kanthak i Angelika Lipa. Minister Aktywów Państwowych je modelce z ręki! [GORĄCE ZDJĘCIA]

2023-06-09 5:00

W czerwcowe popołudnie przyłapaliśmy Jana Kanthaka (32 l.), wiceministra Aktywów Państwowych na romantycznym spacerze z prawdziwą pięknością. Para nie szczędziła sobie czułości i na pierwszy rzut oka widać było, że to nie jest zwykłe koleżeńskie spotkanie. Kim jest tajemnicza partnerka Jana Kanthaka?

Okazuje się, że to Angelika Lipa (27 l.), znana modelka, która kilka lat temu zwyciężyła w prestiżowym konkursie Look Of The Year. Polka z Krasnegostawu pokonała wtedy na Sycylii 70 rywalek i została okrzyknięta najpiękniejszą modelką świata. Co łączy ją z wiceministrem Aktywów Państwowych Janem Kanthakiem?

Jan Kanthak stracił głowę dla pięknej Angeliki Lipy

Para niemal nie odrywała od siebie wzroku. Zakochani najpierw wybrali się do jednej z włoskich restauracji. Korzystając z pięknej pogody, zdecydowali się na stolik w ogródku. Rozmawiali, śmiali się. W pewnym momencie minister jadł prosto z ręki dziewczyny. Ale kto by nie  stracił głowy dla takiej piękności... Potem oboje poszli na krótki spacer do parku i tam także nie szczędzili sobie czułości.

Minister potwierdza: Będzie ślub!

Naszą uwagę przykuł pewien szczegół - błysk na palcu dziewczyny. Nie mogliśmy sobie darować, by nie zapytać wprost polityka Suwerennej Polski, czy jest z piękną modelką po słowie. Początkowo w rozmowie telefonicznej z nami Jan Kanthak nie chciał dać jasnej odpowiedzi, ale w końcu przyznał: - Tak jesteśmy zaręczeni. Zakochałem się nie tylko w Lubelszczyźnie, ale także na Lubelszczyźnie – dodał ze śmiechem. Minister właśnie z tego rejonu zdobył mandat posła i tu stracił serce. - Na razie czeka mnie pracowita kampania wyborcza i jesienne wybory, ale potem planujemy ślub – przyznał Kanthak.

NIŻEJ ZOBACZYCIE ZDJĘCIA Z ROMANTYCZNEJ RANDKI WICEMINISTRA I MODELKI

Sonda
Jaki jest "idealny" wiek na ślub?
Politycy od Kuchni - Piotr Patkowski i Olga Semeniuk-Patkowska