Marianna Schreiber

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS, instagram

WOW!

Nie poznaliśmy Marianny Schreiber na zdjęciach z czasów studiów! Zupełnie inna twarz. Totalnie inna osoba!

2023-08-29 11:38

Marianna Schreiber nieco zmieniła się od debiutu w mediach, a konkretnie w "Top Model". Nie tylko w ty czasie eksperymentowała z fryzurą, ale też przeszła korektę nosa. Gdy zobaczyliśmy jej zdjęcia ze studiów, aż nas zatkało. Wyglądała zupełnie inaczej!

Mariannę Schreiber wzięło na wspominki. Na koncie na Instagramie wrzuciła kilka swoich zdjęć z przeszłości. Niektóre były to zdjęcia z dzieciństw Marianny, a część z czasów studenckich. Trzeba przyznać, że ledwo dało ją się rozpoznać! Przede wszystkim to przez fryzurę. Studiująca Marianna Schreiber nosiła długie i bardzo ciemne włosy. W tamtym okresie stawiała też na zdecydowanie mocniejszy makijaż.

Co studiowała Marianna Schreiber? Żona ministra PiS jest z wykształcenia pedagogiem, jak również terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. Sam kiedyś przyznała: - Jako osoba, która jest z wykształcenia pedagogiem, nauczycielem i pracowała parę lat w szkole, czułam się w obowiązku wziąć udział w dzisiejszej pikiecie Związku Nauczycielstwa Polskiego. Poznałam ludzi, którzy przyszli tam nie po to, by zaciskać pasa, ale po to by zacisnąć pięść do walki o lepsze płace. Lepsze płace dla ludzi, którzy mają ogromny wpływ na przyszłość społeczeństwa. 

SPRAWDŹ: Gdzie pracuje Marianna Schreiber? Wiele osób może się zdziwić

Politycy od Kuchni - Łukasz Schreiber
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany