Aleksandra Kwaśniewska

i

Autor: Mateusz Grochocki/Dzien dobry Aleksandra Kwaśniewska

Jak tak można?!

Kwaśniewska poprosiła o obiad. Okrutnie ją potraktowali

2023-06-01 12:15

Takiego wyznania z pewnością nikt się nie spodziewał! Ola Kwaśniewska wróciła do czasów, kiedy prezydentem był Aleksander Kwaśniewski i mieszkał ze swoją rodziną w Pałacu Prezydenckim. Jak się okazuje, córka głowy państwa została strasznie upokorzona...

Aleksander Kwaśniewski przez dziesięć lat swojej prezydentury mieszkał w Pałacu Prezydenckim wspólnie ze swoją rodziną. Przypomnijmy, ze po sięgnął po zwycięstwo w 1995 oraz 2000 roku, w tym drugim przypadku wygrał w pierwszej turze. Teraz do tych lat wróciła Aleksandra Kwaśniewska, która opisała, jakie zwyczaje panowały w Pałacu Prezydenckim. - W tym apartamencie prezydenckim, który jest na ostatnim piętrze jest maluteńka kuchnia. To jest taka mała ciemna kuchnia pod skosem i ona jest tak wyposażona, że można tam de facto zrobić sobie herbatę i kanapkę. A do tego jest normalnie kucharz - opisała dziennikarka w podcaście "Z pełnymi ustami". Kwaśniewska przyznała również, że bardzo się tego wstydziła i zawsze prosiła mamę o pomoc. Jednak koniec końców przyszedł moment, kiedy musiała sama zamówić sobie obiad. 

- Mówię: Dzień dobry, tutaj Ola Kwaśniewska. Ja dzwonię zapytać, czy mogłabym zapytać o obiad. I słyszę takie: chwileczkę. Jacek, dzwoni jakaś Ala Wiśniewska i chce obiad - relacjonowała ze śmiechem Aleksandra Kwaśniewska.

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak zmieniała się Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska ucieka sprzed kamery na myśl o rozmowie na temat wywiadu z Hakielem

Quiz o Jolancie Kwaśniewskiej. Jak dobrze znasz byłą pierwszą damę?

Pytanie 1 z 15
Ile dzieci ma Jolanta Kwaśniewska?
Jolanta Kwaśniewska na starych zdjęciach