Rodzinny wypad

Patryk Jaki zabrał dzieci pod pałac. Jak one wyrosły! [Zdjęcia]

2023-01-15 8:40

Patryk Jaki - mimo że jako jeden z najważniejszych polityków Solidarnej Polski ma mnóstwo pracy - zawsze znajduje czas na opiekę nad dziećmi. Europoseł postanowił skorzystać z ładnej pogody i zabrał Olę i Radka pod pałac w Oblęgorku, czyli majątek, który został ofiarowany Henrykowi Sienkiewiczowi przez Polaków w 1900 roku. Ależ te dzieci Patryka Jakiego wyrosły! Radek w tym roku skończy już dziewięć lat, a Ola - trzy.

Tak Patryk Jaki wychowuje dzieci - wycieczki zamiast bajek

Patryk Jaki to przykład mężczyzny, który umie godzić pracę i opiekę nad dziećmi. Kilka miesięcy temu odwiedziliśmy europosła Solidarnej Polski w domu, gdzie pokazał jak mieszka z żoną i dwójką swoich pociech. W programie "Politycy od kuchni" Patryk Jaki opowiadał też o tym, jak wychowuje swoje dzieci. Okazało się, że w domu polityka obowiązuje rygor związany z oglądaniem telewizji. - Ola nie ogląda w ogóle, bo jeszcze nie może do dwóch lat, natomiast Radek ma godzinę dziennie. Bajki przeszkadzają w rozwoju dzieci, godzina dziennie wystarczy - zdradził wówczas Patryk Jaki. W rozwoju maluchów na pewno nie przeszkadzają za to wycieczki śladami wielkich Polaków. Nic dziwnego zatem, że były wiceminister sprawiedliwości zabrał Olę i Radka do małego pałacu, który należał do Henryka Sienkiewicza. 

Patryk Jaki z Olą i Radkiem w Pałacyku Henryka Sienkiewicza

Niestety Patryk Jaki i jego dzieci nie mogły wejść do środka budynku, bo trwają tam prace konserwatorskie. Na szczęście pogoda dopisała i można było spacerować wokół pałacu. - Razem z dziećmi dziś w tle Pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku. Majątek ofiarowany Sienkiewiczowi przez społeczeństwo polskie w 1900 r., z okazji jubileuszu 25–lecia pracy literackiej. Położony na skarpie pałacyk wybudowany został w latach 1900-1902. Pisarz traktował go jako letnią rezydencję - napisał na Instagramie europoseł Solidarnej Polski i zaznaczył, że pałacyk to "Perła Świętokrzyskiego". 

W naszej galerii zobaczysz, jak wyrosły dzieci Patryka Jakiego

Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022

Przez rządy PiS nasze dzieci umrą z głodu? A może to Tusk "wyśle nas na żebry"?

Posłuchaj, co mówią ZWYKLI LUDZIE! Mocne słowa na polskich ulicach...

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają