Patryk Jaki

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express(3)

Tak mieszka Patryk Jaki. Co za luksus! A w ogrodzie kryje się… [ZDJĘCIA]

Europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki wiele czasu spędza w Brukseli, gdzie pracuje w Parlamencie Europejskim. Zawsze jednak wraca do najważniejszego miejsca – swojego domu w Warszawie. Tam uwił sobie z żoną i dziećmi przytulne gniazdko. Widok wnętrz wprawia w zachwyt!

Patryk Jaki na co dzień mieszka w Brukseli, Kielcach i Warszawie. W programie „Politycy od kuchni” pokazał dziennikarzom "SE" Kamilowi Szewczykowi i Piotrowi Lekszyckiemu swój dom w stolicy. Trzeba przyznać, że mieszka przytulnie. Tuż za drzwiami gości wita przedsionek z cegieł i eleganckim żyrandolem. Dalej przechodzi się do przestronnego salonu utrzymanego w jasnej, chłodnej tonacji. Białe ściany, jasnoszare zasłony i ciemnoszara kanapa idealnie się ze sobą komponują. Jedną ze ścian zajmuje zjawiskowy kominek, który dodaje nieco koloru do wnętrza. Pastelowy, szaro-zielony odcień nadaje pomieszczeniu designarskiego szyku. Tam też znajduje się telewizor powieszony na ścianie. Salon ma charakter otwarty: łączy się z jadalnią, a ta z kolei z kuchnią. Duży stół z jasnego drewna i białe krzesła sąsiadują z nowoczesnymi blatami i sprzętami AGD. W ścianie tkwi zabudowany, lśniący srebrem piecyk i mikrofalówka, obok niego zaś pasująca lodówka. Dzięki dużemu oknu w kuchni jest pełno naturalnego światła.

W całym domu pełno też dziecięcych drobiazgów - książeczek, zabawek i sprzętu do ćwiczeń, ale nie tylko. Na ścianach wiszą liczne obrazy i fotografie dopasowane kolorystycznie do wystroju. Na parapetach zaś stoją rośliny w doniczkach.l Każdy element został dopracowany w najdrobniejszym szczególe! Nic nie jest przypadkowe.

Sprawdź: Europoseł Patryk Jaki uwielbia gotować. W kuchni pomagają mu dzieci [ZDJĘCIA I WIDEO]

Na piętrze z kolei znajduje się gabinet żony Patryka Jakiego, gdzie królują książki la dorosłych i dzieci. Właśnie tam przy biurku mama uczy swoje dzieci. Akutanie skupiają się na geografii, a honorowe miejsce zajmuje globus.Patryk jaki może się także pochwalić ogródkiem. Krzewy rosnące przy ogrodzeniu zasłaniają pas trawnika i dom. Na podwórku znajduje się także branka, dzięki której dzieci mogą grać w piłkę nożną. W ogrodzie kryje się także trampolina.

Sonda
Podoba Ci się dom Patryka Jakiego?
Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022