Patryk Jaki: Uwielbiam gotować

i

Autor: PAWEŁ DĄBROWSKI / SUPER EXPRESS

Europoseł Patryk Jaki uwielbia gotować. W kuchni pomagają mu dzieci [ZDJĘCIA I WIDEO]

Patryk Jaki (37 l.) to europoseł Solidarnej Polski, który jak się okazuje, kiedy nadchodzi weekend zakasuje rękawy i bierze się za gotowanie! Ale nie robi tego sam. W kuchennych rewolucjach towarzyszą mu dzieci i żona Anna. - Ostatnio robiliśmy rosół z rodziną. Uwielbiamy gotować – zdradza Patryk Jaki w programie „Politycy od kuchni” Kamila Szewczyka i Piotra Lekszyckiego.

Mieszkanie Patryka Jakiego. Kuchnia robi wrażenie! To w niej robi cuda 

Europoseł Patryk Jaki po raz pierwszy zdradził dziennikarzom, jak mieszka. Polityk pokazał nam jedno ze swoich mieszkań. Na co dzień mieszka bowiem w Brukseli, Kielcach i Warszawie. Nam pokazał swoje mieszkanie w stolicy.  - Jest kuchnia, salon, w którym bawimy się z dziećmi, rysujemy, odpoczywamy. Najbardziej jednak lubimy całą rodziną gotować. Dzieci uczą się już gotować. Rano np. robimy jajecznicę, a dzieci biją jajka, kroją szynkę. Ostatnio gotowaliśmy też rosół. I jak na swój wiek nasze świetnie radzą sobie w kuchni. Mają też swoją kuchenkę zabawkę, gdzie często przesiadują i razem się bawią – opowiada nam Patryk Jaki.

Tak Patryk Jaki spędza czas z dziećmi: Radkiem i Olą

Europoseł co prawda często kursuje między Warszawą a Brukselą, ale kiedy tylko ma wolną chwilę, zajmuje się i bawi ze swoimi dziećmi: Radkiem i Olą. - Pokazujemy dzieciom globus, nasz synek Radek bardzo lubi morze i często jeździ palcem po globusie zatrzymując się na morzu – uśmiecha się Patryk Jaki.

Europoseł Jaki lubi też pograć w piłkę w ogrodzie, skosić trawę, a wieczorami czyta dzieciom bajki na dobranoc. - Pomagam też żonie sprzątać łazienkę – stwierdza polityk. I opowiada, jak Radek daje sobie radę w przedszkolu. - Radek świetnie sobie radzi w przedszkolu, to jego ostatni rok, przygotowujemy go do pierwszej klasy – zaznacza Jaki. Na kanale YouTube Super Express 2, w cyklu „Politycy od kuchni”, można zobaczyć, jak mieszka europoseł Patryk Jaki już w piątek o 18:00. Zapraszamy! 

NIŻEJ ZOBACZYSZ GALERIĘ ZDJĘĆ: TAK MIESZKA PATRYK JAKI. KLIKNIJ W ZDJĘCIE:

Politycy od kuchni - Patryk Jaki 2022